Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tanuljak megtanulhatatl...

Hogyan tanuljak megtanulhatatlan tételeket egy olyan tanárnál akitől félek? 14 tétel van ebből 1-et elengedtem mert egy nehéz képletet kell levezetni. A többit nagyjából tudom de félek hogy bukok szerdán.

Figyelt kérdés

Utána lesz egy hetem UV-ig ha bukok. Hogyan lehetne hatékonyan tanulni?

Amúgy random generátorral sorsol elvileg 2tételt de az a tudás ami másnál elég félek itt nem :(

Szerintem azért görcsölök rá mert ettől a tanártól durván félek. Pedig nem sok félelmetes tanár van az egyetemen.


2019. jan. 20. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerdáig azt az egyet is tanuld meg! 14-ből 2 elég sok, simán kihúzhatod!
2019. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ott van két tároló egyenlet és itt kell intergálni meg valami mátrix módszerezni. Az elméleti dolgokat egész jól tudom de ez katasztrófa tétel.

Sajnos nem húzás lesz. Pedig abban jó vagyok. Itt neten a program dob majd ki 2 számot szóval úgy vagyok hogyha átmegyek a beugrón már az is siker mert azt nem kell utána ismételni. Tételnél meg vagy szerencsém lesz vagy uv hét. Mert ha lesz még egy hetem szerintem már nem lenne gond...most meg tanulom a többi tételt folyamatosan.

2019. jan. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!