Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kiskepzőbe nehéz bekerülni?...

A kiskepzőbe nehéz bekerülni? Nemsokára felveteli es nagyon parazok.azok akik oda jarnak tudnanak kepeket kuldeni a rajzaikrol?(hany pontos felvetelit irtak azok akik oda jarnak,es hanyas atlaguk volt altalanosban?)

Figyelt kérdés
Kik szeretnenek oda felvetelizni rajtam kivul?szivesen beszelnek veluk(meg persze azokkal akik oda jarnak mar

2022. okt. 16. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
én is oda szeretnék felvételizni!!(≧∇≦)/
2022. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sziaaa,valahol feltudnam venni veled a kapcsolatot?:DD
2022. okt. 17. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
irtam privatban!!
2022. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%
Hali!Én tavaly felvételiztem a Kisképzőbe és szerencsére be is jutottam grafika szakra.Rajzalkalmasságin 4 rajzot kellett készíteni 4 óra alatt (voltak szünetek is).Első szürke portré ami 60 perc,színes csendélet 60 amin használhatsz temperát,akrillt, színesceruzát,pasztell,krétát (én a temperát ajánlom,mert könnyebb vele festeni),szabad feladat volt amin adnak egy A4 es papírt amin le van írva mit kell rajzolnod, nekem egy képzeletbeli madarat kellett le rajzolnom alulról repülve ez 20 perc volt és bármilyen eszközt lehetett használni,a végén még egy beállítás volt hokedli és rajta egy vödör ami 60 perc volt ceruzával lehetett rajzolni.A végén meg be kellett adnod a portfóliódat ami 5 rajzból állt.Ajánlom hogy a portfólódat olyan rajzokból állítsd össze ahol más más eszközöket használtál és több féle stílusban ,pl perspektíva,csendélet..stb pl szénceruza, színes ceruza, filc toll,akrillt,stb..Az a lényeg hogy változatos legyen.Havászonos festményet szeretnél hozzni és túl nagy akkor inkább fénymásolva ad be A3 méretben.A többit inkább az eredetiben vigyed.Saját véleményem szerint nehéz bejutni a Kisképzőbe,de ha gyakorolt és szorgalmasan vagy és látnak benned kreatívitást és fellődést akkor simán bevesznek.Én 59 pontot írtam a felvételin de 40 től már behívnak.És ha jelentkezel más rajziskolába plJelky, Szent László.Abban is tudok segíteni.Pesze kérdezhetsz prívátban is.Sok sikert a felvételihez<3
2022. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
72%
sziaa, én is oda szeretnék menni, ha gondolod írj, jó lenne tudni hogy kikkel is fogok potenciálisan egy iskolába járni <3
2022. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziaa,hol tudnam felvenni veled a kapcsolatot?
2022. okt. 23. 23:07
 7/7 anonim válasza:
írj priviben, megadom az instám :3
2022. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!