Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért raplizik mindenki, hogy...

Miért raplizik mindenki, hogy az iskolákban maximum 18 fok lehet a hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Szerintem bőven elég. Ez most pont olyan, mint amikor nyáron bemész egy Lidl-be vagy Aldi-ba és megcsap a mínusz 10 fok bent, olyankor is teljesen felesleges a légkondi például, energiapazarlás. Vagy amikor télen a túlfűtött buszokon, vonatokon le kell vetkőznöd annyira meleg van. Az iskolákban ugyanez van most, rinyálnak, de közben egy pulcsiban simán kibírható lenne az egész, főleg hogy évek óta nincsenek mínuszos telek. Nem tudom miért ilyen ratyi mindenki, hogy rinyál 18 fok miatt, de most komolyan. :D

2022. okt. 5. 23:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
82%
30: Szólt a 19-es válaszolónak, meg a 23-as válaszolónak is, csak őt már nem számoztam meg. Gondolom már hallottad, hogy "akinek nem inge, ne vegye magára", nehogy már a számozáson akadjunk fel, tudja mindenki, hogy kiknek szól, ha elolvassa a korábbi kommenteket :)
2022. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
82%

"Jajj, már 25-ös, te állandóan ezekre a félmeztelen lányokra vagy szánalmasan ráizgulva, csak azt keresed hol tudsz ilyet kiszúrni, és rögtön általánosítasz egy egész országot a vonatos utazásaid alapján."

Nem én írtam félmeztelen lányokról meg vonatos utazásokról se. Úgyhogy kár is továbbolvasni, amit írtál.

2022. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
82%
A 31. kommentemben leírtam, hogy kiknek szólt pontosan. Ha egyik kategóriába sem tartozol, akkor ennyi. Ismétlem: akinek nem inge, az ne vegye magára. Ne pörögj ezen tovább. A számozások egyébként is változnak, amikor korábbi kommentet moderálás miatt törölnek.
2022. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!