Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mi a legkönnyebb...

Szerintetek mi a legkönnyebb illetve a legnehezebb egyetemi szak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 17:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
34%
A legkönnyebb szerintem a g(k)enderszak, vagyis a szabad bölcsészet. A legnehezebb pedig az orvosi.
2022. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

legkönnyebb: matek szak

legnehezebb: bionika


Indoklás: Matekon csak matekot kell tanulni, bionikán matekot, fizikat, informatikát, kémiát és bioszt is eléggé komoly szinten.


Matek szakos vagyok. Teljesen biztos vagyok benne, hogy ennél nincs könnyebb szak (legalábbis számomra)


További nehéz szakok: orvosi, állatorvosi, építész, tájépítész (itt is vannak latin szavak, sokat kell magolni + vannak időigényes beadandók), jogász (száraz magolás)


De ez kb olyan kérdés, hogy melyik a legjobb, meg a legrosszabb film. Teljesen szubjektív.

2022. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
A legnehezebb az orvosi.
2022. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi nem éppen a nehézségéről híres, hanem inkább az,hogy nagyon nagy a tananyag, nyilván ez is egy nehézségi dolog, de nekem pl fizikával kapcsolatos szakok lennének a legnehezebbek, pl fizika,mérnöki, legkönnyebb pl valami nyelvszak
2022. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Legkönnyebbek az alibi szakok: sport- és rekreáció-szervezés, közösségszervezés stb.


Legnehezebb talán az orvosi.

2022. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Ezek nehezek: orvosi, matek, fizika, villamosmérnök, gépészmérnök, vegyészmérnök, építészmérnök, mérnökinfó, programtervező informatikus stb


Ezek könnyebbek: közösségszervezés, kommunikáció és média stb.

2022. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként legnehezebbet hirdetni nagyon nehéz. Humán vonalon az orvosi a legnehezebb ez biztos.


Reálok közül talán a fizika a legnehezebb. De nagyon nehéz egy mérnökinfó, gépészmérnök is.


Az se mindegy, hogy mi melyik egyetemen, mert van ahol nehezebb.

2022. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
#7: Az orvosi annyiból tekinthető humánnak, hogy az emberrel foglalkozik. Egyébként teli van biológiával, kémiával, fizikával (reál vonal).
2022. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legkönnyebbek közt lehet a kommunikáció, illetve a közösségszervezés.


A legnehezebbek közé a villamosmérnököt, a fizikát, az orvosit, a programtervező informatikust és a matekosabb szakokat írnám be.

2022. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Legkönnyebb: Közösségszervező, rendezvényszervező, meg egyéb kamu büfészakok.

Legnehezebb: Orvosi, fizika, matematika, vegyészmérnöki, villamosmérnöki.

Legalábbis számomra, mert ez szubjektív.

2022. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!