Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 27 évesen késő gólyatáborba...

27 évesen késő gólyatáborba menni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy jövőre sikerülne egyetemre jelentkeznem. Mennyire fontos, hogy gólyatáborba elmenjek? Picit tartok attól, hogy majd 10 évvel lenne mindenki fiatalabb nálam ott.
2022. szept. 13. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Hát, én nem mennék. Mondjuk 19 évesen sem mentem, amikor kezdtem az egyetemet... Ez nem már óvoda, a kutyát nem érdekli, voltál-e.
2022. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
A tanulmányaid szempontjából egyáltalán nem fontos, és egész biztos hogy tele lesz nálad sokkal fiatalabbakkal. Max. ha HÖK-ös akarsz lenni vagy hasonló ambícióid vannak, akkor mindenképp menj el.
2022. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem mondanám, hogy késő, attól nem kell félned, hogy nem fogadnak be. De én már ennyi idősen nem élvezném a takonyrészeg, határaikat még nem ismerő 18-20 évesek társaságát.
2022. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fogok menni, pedig én is idős leszek hozzájuk képest. Legalábbis tervezek menni.

Nem érdekel ki mit fog gondolni, érdekel milyen.

Ha akarsz menjél, ne ez zavarjon, de ha nem vonz ne menj. Te tudod.

2022. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!