Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen köcsög a legtöbb...

Miért ilyen köcsög a legtöbb tanár Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én egy normális matek tanárt nem láttam még, de beszélhetnék tesi tanárrol is

2022. szept. 4. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

A stílusodból ítélve hazánk köcsög diákból se szorul importra…


Mi a konkrét bajod így a tanév kezdetén?

2022. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én sose voltam köcsög egy tanárral sem, de már egyből leesik valakiről, hogy milyen tanár
2022. szept. 4. 12:55
 3/15 anonim válasza:
98%
Tanulással próbálkoztál már?
2022. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten!!
2022. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egyik tanárom se az. Te tűnsz annak.
2022. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Én ötször olvastam el a kérdést mert végig annak olvastam, hogy "Miért ilyen köcsög a LEGJOBB tanár Magyarországon?"


Mondom mivan!? :DD

2022. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

A saját negatív tapasztalatodból általánosítasz az egész pedagógustársadalomra nézve.


Szerencsére én nem rólad alkotva véleményt ítélkezem a diákokról. Hidd el a diákok között is vannak gázos figurák (elég ha tükörbenézel)!

2022. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy az összes köcsög, hanem a legtöbb. Én is talaálkotam értelems, normális tanárral tisztelem, elismerem őket
2022. szept. 4. 13:55
 9/15 anonim válasza:
100%
Az én szüleim tanárok. Nos azért mert alig kapnak fizetést (180-310), plusz a gyerekek se tanulnak, akkor még érettségit javítani, vizsgáztatni (ezekért max. plusz 1000-2000Ft-ot kapnak, úgy hogy kb. 16 érettségit javítanak ki, ami kb. Egy hét mert annyiszor át kell nézni, hogy nem-e rontottak el mert különben kirúgják őket) gondolhatod, hogy miért ilyen "köcsögök", plusz egy órát megtartani, úgy hogy 45 percen keresztül állsz, készülődés kell az órákra, már bocsi de nem egyszerű
2022. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
9. Vagyok, látom, a szüleim kb. 0-24 dolgoznak, hajnalban kelnek, napi 8-9 órájuk van, és ha tudnád mennyi 1-es dolgozatot láttam már itthon miközben javította, az eszem megáll, ja és még a vezetőségnek is meg kell felelni
2022. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!