Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hosszútávon fog...

Szerintetek hosszútávon fog maradni a középiskolai ösztöndíj?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a mindenkinek járó ösztöndíjat is csak pár éve hozták be. Mit gondoltok ezek hosszútávon maradni fognak, meg például a 25 év alattiak szja kedvezménye?

Velünk maradnak, vagy a kormány a megszorító intézkedésekkel ezeket is megszünteti?



2022. aug. 17. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idén érettségiztem, de a 4 éves gimnáziumi tanulmányaim alatt sosem kaptam ösztöndíjat, és nem azért, mert rossz tanuló lettem volna, hanem mert szimplán nem adtak. Ami eddig sem létezett, azt nehéz lenne elvenni.
2022. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítom: minden szakmánál van már ösztöndíj. Úgy értettem, csak mert régebben a hiányszakmákra jártak, de most már minden szakma és az első szakma megszerzésénél eredménytől függően jár még pénz
2022. aug. 18. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Technikumban fog maradni az ösztöndíj.
2022. aug. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel sok-sok diák kap így 40-60 ezret, úgy gondolom, hogy hosszú távon fenntarthatatlan, főleg a jelenlegi helyzetben. Most még csak egy évfolyam kap átlag alapján ösztöndíjat, de amikor már 2-3 fog…hát nem fogadnék rá ezer forintban sem.
2022. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!