Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tanul vagy épp most...

Valaki tanul vagy épp most vették fel a BME-re építőmérnöknek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akit nem vettek fel olyan sajat szempontom szerint legalább jól járt, hogy elkerüli az èpìtőipart és egy mérnököket is jobban megfizető ès megbecsülő iparágban dolgozik.
2022. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2022. júl. 30. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Javasolom a mennyitkeresel.hu oldalon az iparági beszámolókban az olvasgatast. Minden iparágban van több száz hozzaszolás saját bevallás alapján. Erdemes az épìtőipart más iparágakkal összehasonlìtani. Sztem mérnökként ez az iparág kevesebbet fizet mint a gépész, villamos, pláne az ITs mérnökök bére. És cserébe meg több munkaórát is elvár, sok a túlóra , sok cég feketén fizet ès xarok a körülmények. Lassan egy szakembert jobban megfizet ez az iparág mint egy mérnököt. De inkább olvasgass körbe ahol javasoltam és úgyis rájossz.
2022. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ès hozzateszem, hogy ezt is úgy lehet elérni az épitoiparban, hogy az elmúlt 5 évben dőlt a pénz az ágazatba. Ami kitudja meddig tart. Én előtte kezdtem voltak olyan kezdő épìtőmérnök ismerőseim akik anno minimálbér körül kezdtek el dolgozni. Aztán mindenki azt csinál amit akar, eza saját tapasztalatom.
2022. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!