Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták akik angolul...

Egyetemisták akik angolul tanulnak, nálatok mekkora a külföldiek aránya?

Figyelt kérdés
Szakot és egyetemet is írjátok mellé kérlek. Kíváncsi vagyok, több - e a magyar mint a külföldi és milyen az arány.

2022. júl. 27. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eltéről sajnos nem tudok, de szerintem, ha írsz az egyetemnek és megérdeklődöd, tuti válaszolnak. Keress vagy a Hszo-nak (Hallgatói szolg. osztály) vagy az adott képzés leírásánál email címet és érdeklődj, szerintem válaszolnak. :) Ha itt nem kapnál választ. Bár azzal számolj, hogy lehet most nem olyan gyorsan írnak vissza, mert nyár van. Sok sikert!
2022. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha már felvettek, akkor majd a neptunban megtudod nézni, ha majd veszed fel a tárgyakat. :)
2022. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A Stipendium Hungaricum programnak köszönhetően nagyon sok hallgató érkezik a közel- és távolkelet kevésbé fejlett államaiból (Pakisztán, Üzbegisztán, Vietnam, Azerbajdzsán stb.), akiknek sajnos sokszor sem az angoltudásuk, sem az előképzetségük nem túl jó.


A másik nagyobb csoport az erasmusos vendéghallgatóké, tapasztalataim szerint ők általában nem fektetnek túl nagy hangsúlyt a tanulmányaikra.

2022. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És ti tényleg ezt tapasztalatok, hogy a magyarok erősebbek mint a külföldiek a magyar egyetemeken?
2022. júl. 28. 20:48
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, de meglepően jól beszélnek a magyarok az tény. De igazából szerintem itt is ott is vannak jobbak és rosszabbak. Ők bátrabban mondják, amit gondolnak, szerintem mi meg helyesebben próbálunk beszélni, de ez csak az én véleményem.
2022. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!