Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták akik angolul...

Egyetemisták akik angolul tanulnak, nálatok mekkora a külföldiek aránya?

Figyelt kérdés
Szakot és egyetemet is írjátok mellé kérlek. Kíváncsi vagyok, több - e a magyar mint a külföldi és milyen az arány.

2022. júl. 27. 10:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És kérlek olyanok írjanak, akik magyar egyetemen vannak. Engem leginkább az ELTE érdekel, de a többi is jöhet.
2022. júl. 27. 11:48
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
PPKE Anglisztika. Néhány ERASMUS-os diák, több nem.
2022. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk anglisztika lehet kicsit más, de nagyon köszönöm. Többiek? :)
2022. júl. 27. 13:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pontosítanod kéne a kérdést, az első válaszoló ugyanis pont "angolul" tanul, hiszen anglisztika szakos. Szerintem inkább arra gondolsz, hogy az angol nyelvű képzésen tanulók (de pl. közgazdaságtant tanulók) milyen arányban találkoznak külföldiekkel, nem?
2022. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen
2022. júl. 27. 15:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bge: finance and accounting bsc

Nagyon-nagyon sok külföldi diák van, többen vannak, mint magyar nyelvűek. Szerintem 70-85-90%. Az adott órától is függ mekkora az arány.

2022. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
milyen nemzetiséguek?
2022. júl. 28. 17:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Kína, Vietnàm, Azerbajdzsán, Arab államok is gyakori, de Európából is pl. Németorsz. , Francia. Még azt hiszem orosz hallgató is volt. Nagyon sok helyről, de szerintem a Kínaiak vannak legnagyobb számban. Van olyan országból jött hallgató, amit nem is gondolna az ember, hogy ide jönne hallgató onnan. De ez ugye adott óra és adott szaktól is változik. Meg például van olyan tárgy mint pl. a közgáz, ami nem csak pénzügy és számviteles, ott még jobban keveredünk. De szerintem nagyon jó, hogy ennyire változatos. :)

Viszont például azt hallottam, hogy Bge marketingen nincsen ennyi külföldi diák, ami fura. De ez tuti, hogy az évfolyamoktól is függ.

2022. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ELTE nemzetközi tanulmányokon esetleg tudod mennyi szokott lenni? Angol nyelvűn
2022. júl. 28. 18:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahol még sok a külföldi diák a bge-n, az még a gazdálkodás és menedzsment.
2022. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!