Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE kolik vélemények?

Postok823 kérdése:

SOTE kolik vélemények?

Figyelt kérdés
ÁOK-ra jeletkeztem idén és valószínű fel fognak venni, de vidéki vagyok és a kolikról lenne szükségem véleményekre. Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. júl. 4. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Rezső (Markusovszky) van legrosszabb állapotba az biztos, annál egyel jobb a Tömő (Balassa). Ez a kettő közel van az elméleti képzésnek helyet adó épületekhez.


Ezen kívül van a Kátay és Bókay (lehet rosszul írom a nevüket), ezekben még nem voltam de úgy hallottam életminőségileg sokkal jobb mint a tömő és rezső viszont nagyon messze van ezért nem ajánlom. Utóbbi kettőben kétszemélyes szobák vannak és két szobának van egy közös fürdőszobája wc vel (legalábbis így tudom). Rezső az 3 személyes szobákat tartalmaz (tömő is azt hiszem). És a rezsőben emeletenként 2-2 koedukált WC és fürdő van


Én csak rezsős voltam de nagyon nem ajánlom. Objektíven szerintem összeségében a tömő a legjobb (félre ne érts az is sz@r).


Van még egy szakkoli is a “hársfa”. Erről nem tudok szinte semmit mert sose érdekelt, de azthiszem 4 alatti átlaggal kirúgnak koliból meg vannak ilyen külön foglalkozások, viszont elhiheted annyira nem elit a hely mint amennyire annak tűnik. Ennél a kolinál a jelentkezés kicsit másképp működik, saját gólyatábort tartanak aztán a végén eldöntik az ott lakók pofára hogy szimpi vagy e vagy nem. Még biztos van sok szarság evvel a kolival kapcsolatban, valahol biztos le van írva.


Személy szerint én fél évig rezsős voltam, ami amúgy szociális szempontból tetszett nekem, viszont a szoba amiben laktam nagyon ramaty volt. Én ajánlom a kolit ennek ellenére mert jól lehet ismerkedni.


Sorry ha kicsit össze vissza van minden de nagyon késő van xd

2022. júl. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!