Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimibe érdemes tovább...

Milyen gimibe érdemes tovább tanulni? :O

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem lassan elkell dönteni hova megyek tanulni és nagyon sok sulivan ami jó meg tetszik de azért néhány saját tapasztalatot is meghalgatnák ....zalaegerszegi vagyok és gimnáziumba szeretnék tovább tanulni ...de nem kifejezetten zalaegerszeg vagy zala megyéba ...néztem hévizen is a bíbó isván gimináziumot meg szombathelyen is nagyon tetszet a bobits gimi de mivel nem óda valusi vagyok nem tudom h mien emberek milyen szintű oktatás van ezért szeretnék többet tudni remélem segítökész válaszokat kapok.... bármien iskolával kapcsolatban ..:) előre is kösy
2010. szept. 20. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg Keszthelyen a Vajda?
2010. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

CSorna- Hunyadi =)

[link]

2010. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen néztem a Vajdát ...de az a gond hogyha oda mennék ugye valoszinüleg koleszba és honlapját is néztem koleszról szinte semit nem irnak vagy csak vak vagyok ..xD és ezért lenne jó arrol is töbet megtudni ..:D te oda jársz ??:O mert ha igen akkor kicsit mesélhetnél róla h mieneke a diákok tanárok maga a suli kolesz kaja mien ..xd stb ...:Delöre kösy
2010. szept. 20. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Szombathelyen járok gimibe,de megkérdezhetem mi az a bobits gimi?XD
2010. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Zalaegerszeg miért nem jó? A Zrínyi meg a Kölcsey elég jó gimik azért... A Bibó meg nem valami színvonalas szerintem.

Egy Kölcseys

2010. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja de hülye vok bolyait akartam nem tom h let belöle bobits ...xd :D igen tudom a kölcseyt mindenképen megjelölöl csak ha nem vesznek fl utána miket jelölök mert nem csak egyett akarok meg nekem nem csak a szinvonalas tanulás számit hanem a közöség tanárok stb ...amugy köszönöm mindenkinek a válaszokat ..:D
2010. szept. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!