Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elképzelhető, hogy van bukási...

Elképzelhető, hogy van bukási kvóta az egyetemen?

Figyelt kérdés
Tehát amikor a tanár csak azért buktat meg, hogy megbuktasson valakit, nem pedig azért, mert keveset tud.

2022. máj. 29. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
*keveset tud az illető.
2022. máj. 29. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ilyen.
2022. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Olyan esetleg lehet, hogy rosszabb jegyet kapsz nála, mert nem jártál be az előadásaira.
2022. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne, semmi értelme. Nincs. Vannak tanárok, akiknél nehéz átmenni, de ez sem az a kategória.
2022. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen oktatok, soha nem kaptam ilyen jellegű utasítást senkitől.

Nyilván a vizsgák úgy vannak belőve, hogy az, aki bele se nézett az anyagba, nem fog tudni átmenni. Ennek ellenére minden évben van a kb. 100 hallgatóból 10-15, akik bepróbálkoznak, hátha. Ők rendszerint meg is buknak első alkalommal. Ettől még nincs nálam 10%-os bukási kvóta.

2022. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan oktatóm, aki úgy nyitotta a szóbeli vizsgámat, hogy "ma még nem buktattam meg senkit, lehet ideje elkezdeni". Vannak ilyen fszkalapok, de elég ritkák, én az összes egyetemi oktatóm közül csak őt egyedül tudom felsorolni

(btw volt akit tényleges lehúzott, mert úgy volt kedve, de engem pont nem buktatott meg, belekötni se tudott abba, amit elmondtam)

2022. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk volt most olyan vizsga,amin megbuktak 80%-ban

.De ez nem kvóta,hanem nem adtak ki normális minta feladatokat és emiatt nem tudtuk mi lesz vizsgán

2022. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk van egy olyan vizsga ahol az egész szakon csoda ha valaki átmegy. Úgy van összeállìtva hogy van egy összetett feladat, mondatkiegészítős, neked kell tudni kiegészíteni szakszavakkal. Ha abban egy hibád van akkor még esetleg egy kettest kaphatsz, ha ezen kívül minden mást tudsz, ha nem, akkor bukta. 3 kredites kis tárgy, de az oktató szerint írtó fontos🙃
2022. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!