Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szólnátok ha kiderülne a...

Mit szólnátok ha kiderülne a 27 éves tanárotokról, hogy még a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Emiatt kevesebb lenne a szemetekben?

Egy középiskolai, férfi tanárról van szó.

Ok: Egyedülálló, egyedül nem kíván fenntartani egy albérletet a közalkalmazott fizetésből.

(Hosszútávon a pályaváltás lesz a megoldás)


2022. máj. 26. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért fiatal tanári fizetésből elég nehéz anyagilag kijönni. Vagy a szüleivel él, vagy a jobban kereső párjával, vagy nagyon nem lesz semmire pénze.
2022. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányom is itthon él, sőt 31 éves tanár kollégája is, pedig van lakása. Önmagában semmit sem jelent, ha valaki otthon él, ennek számtalan oka lehet.
2022. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Sose érdekelt ennyire egyik tanárom magánélete sem. A legtöbbről nem tudtuk, hogy hol, kivel él.
2022. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem gondolom hogy erre nekem reagálnom kéne, semmi gáz nincs benne.
2022. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Szerintem, ha a családi ház adott és külön háztartás van, mint nálunk is, akkor kit kène zavarjon? Egyáltalán kinek mi köze, hogy a màsik hol és mièrt lakik?

A tanári fizetésböl egyébként még egy albérletet sem lehet egyedül fenntartani (kb.: 200 at keresnek, abból 100-120 kapàsból az albérlet, aztán számla és még egy falatot sem evett).

2022. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóan gondolkodok, mint ti. Érdekelt, hogy mit gondolnak erről mások.

Különben nem rólam, hanem a bátyámról van szó.

2022. máj. 26. 10:30
 7/17 Kólauborkával ***** válasza:
100%
5# voltam, ha a személyosège képes “elvarázsolbi” a hallgatóságot és olyan órát tart, ami érthetö, èrtèkelhetö, felölem az iskola elötti padról is jöhetne.
2022. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen fizetése teljesen érthető. Szerencsétlen éhen halna, ha még egy lakást is fizetnie kellene. Inkább becsüljétek, hogy feláldozta a saját jólétét ezért a hivatásért.
2022. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság ismét elég gyakori lett, hogy 20-25+ felett is otthon laknak a szülőkkel. Nem csak tanárok, más munkát végzők is. Könnyebb gyűjtögetni, megélni. Ha lesz család akkor ketten úgyis könnyebb lesz majd önerőre,albira félretenni.
2022. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én becsülöm, nem arról van szó. Én is itthon élek 21 évesen. Mondjuk azért, mert még tanulok.

Csak annyi embertől hallom, hogy mennyire rossz, elítélendő szülőkkel élni, ráadásul a kamaszok imádnak fogást találni a tanáraikon, ezért a tesómon elgondolkozva kérdeztem ezt. De jó, hogy még vannak reálisan gondolkodó emberek. Amíg nem lesz párom, szerintem én is itthon fogok élni.

2022. máj. 26. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!