Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Etika/hittan órát hanyadikban...

Etika/hittan órát hanyadikban kezdik el tanítani?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk hetedikben volt etika.
2022. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
A legjobb lenne ha a hittant soha, max fakultációként.
2022. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam másodiktól lehetett hittan SZAKKÖRRE járni, és öt vagy hatodikban lett órarend szerinti hittan/erkölcstan óra. Lehetett választani, hogy mire akarsz járni. Nem vagyok vallásos, szóval nálam a hittan kimaradt.


Tesóm két évvel fiatalabb, ugyan oda járt ahova én, neki már harmadikban bekerült valamelyik óra, ugyan úgy választhattak.

2022. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez furcsa. Nekünk elsőtől lehetett választani hittan/erkölcstan közül, majd hetediktől hittan/etika közül. (Nem egyházi suli) Lehet, hogy a tantárgy más és az is hogy csak átnevezték. Annyi biztos, hogy nyolcadikban tanítják utoljára mindkettőt.
2022. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2. Természetesen fogalmad sincs mi az a hittan, csak fröcsögöd te is a komcsi agitpropot. De ne aggódj, neked van helyette "erkölcstan", ami egy nagyon gyengén összerakott tananyag képzetlen tanárokkal, pedig fontos tárgy lenne.
2022. máj. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
De, tudom mi a hittan: agymosás hogy a vallásos humbugod felé tereljék a gyerekeket, tantervi kereteken belül..
2022. máj. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
nekem első osztálytól volt hittan
2022. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem ötödiktől-hatodikból volt amúgy.
2022. máj. 16. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha neked is volt és pontosan tudod, mikortól tanítják, akkor minek is írtad ki a kérdést?
2022. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi voltam más iskolákban hogy mennek ezek? Meg nem vagyok teljesen biztos benne hogy ekkor kezdőttek az etika óráim.
2022. máj. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!