Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középszintű történelem érettsé...

Középszintű történelem érettséginél mennyire megbízható a Mozaik érettségire készülök című könyv írásbelis része?

Figyelt kérdés
Azt terveztem így utolsó pillanatban csinálni, hogy ebből a könyvből tanulok az esszékhez. Itt el vannak különítve a rövid és a hosszú esszék. Rövidnek terveztem az 1849 előttit hosszúnak pedig az utánit megtanulni. Mennyire megbízható ebben a könyvben a rendszerezés? Úgy értem, hogy amit ők rövidként írtak az biztos nem lesz hosszú az érettségin?
2022. ápr. 27. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetemes minden esetben rövid, a magyar meg hosszú. 2017 előtt volt rövid magyar esszé. Nézz meg egy feladatsort, s vesd össze a könyvvel. Bár én esszére külön könyvből nem tanultam, a javítókulcs bőven nagy segítség.
2022. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja jó, az első részét vedd tárgytalannak. :)
2022. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!