Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha nincsen...

Mit csináljak ha nincsen keringő párom?

Figyelt kérdés

11.es vagyok, már most kellenének a párok. Volt egy srác aki felkert, osztalytarsam, monstam hogy igen persze. Aztán lemondta hogy neki megse jó, mikor én meg már mondtam osztalyfonoknek meg minden hogy megvan a párom. Persze borzasztoan esett, és az a baj hogy nincsen párom. Ruhám is van, mert foglaltam le már mivel azt hittem lesz párom....

Próbálkoztam meg 2 fiunal, és ők meg nem is írták vissza semmit, teljesen ki vagyok borulva, nagyon félek hogy nem lesz párom.

Alsóbb évesek meg szoba jöhetnének de nem ismerem őket, és nem is megbízhatóak.

Barátom meg nem tudná eljonni szóval az is felejtős


Help!!!



2022. ápr. 8. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem ritka eset. Keresned kell egy partnert. Bárki lehet, aki vállalja.
2022. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Akár külsős is lehet. Testvér, rokon, bárki.
2022. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként számomra nagyon gáz volt ezt így lemondani....

Teljesen ki vagyok bukva miatta, félreértés ne essék nem vagyok szerelmes bele nem is tetszik, van barátom csak ez hogy ő kért fel, mondogatta hónapokig és lemondja....


Barátaim között nem nagyon van fiú, illetve külsős nem is nagyon fog tudni bejonni a próbákra, mert mindig 0.oraba van vagy 7.-8.ba és akiket kérdeztem senki se ér rá...


Van meg 2 osztalytarsam akik szabadok tőlük megkerdeztem de nem válaszoltak meg.


Számomra nagyon fontos ez az egész, altalanosba se keringoztem, és nagyon szeretnék mostmar

2022. ápr. 8. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként semmi értelmét nem látom a szalagavatónak. Engem kifejezetten taszít a menyasszonyi ruha, ami a lányokon van.
2022. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En megertem azokat is akik nem akarnak, de számomra ez egy nagyon fontos esemény, mióta gimibe kerültem ezt varom
2022. ápr. 8. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj de a sulid szépségkirálynő képző, hogy már tizenegyedikben a szalagavató körül forog minden? Majd 12. osztály év elején a suli ajtajára kirakat egy cetlit, hogy keringő partnert keresel az alsóbbévesek közt. Én is táncoltam idén és ezzel a közösségi szolgálatot teljesítettem tizenegyedikes fiúként.

Ha így sem találsz párt akkor ajánlj fel valamit cserébe a fiúnak. Megcsinálod a matekleckét, fizeted a frakkját...

2022. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nem az, de mivel mindenki most megy ruhát nezni már elmentunk hogy ne vigyek el az összes jó ruhát. 2 hónap van a suliból, és végzősök leszünk, nyilván nem szeptemberbe fogunk elkezdeni ezzel foglalkozni amikor már a próbák vannak
2022. ápr. 9. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt igazából a barátodnak kellene veled menni táncolni. Írtad, hogy neki nem megfelelő, de ha neked ez ennyire fontos, akkor nyilván a barátod is tudja már régóta és lehetett volna készülni arra, hogy itt most meg kell majd felelni a másik elvárásainak. Nagyon nehéz leakasztani egy ismeretlen fiút ilyen feladatra, mert a fiúk többsége nem szeret táncolni egyáltalán.
2022. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!