Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben az évben keringőzni...

Ebben az évben keringőzni fogunk. Az egyik barátom felkért hogy táncoljak vele de én kb. egy fejjel magasabb vagyok nála. Még nem mondtam neki se igent se nemet, nem akarom megbántani. Nem tudom mit csináljak? 14/L

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Most visszautasítsam vagy ne? Ha igen mit mondjak hogy túlságosan ne bánsam meg, egy lány már nemet mondott neki.

2018. jan. 4. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy őt nem zavarja hogy te magasabb vagy?
2018. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fanneszka válasza:
Eggyetértek az előttem szólóval.És még annyit kérdeznék,hogy téged zavar,hogy 1 fejjel magasabb vagy nála?
2018. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyennel nálam is volt baj. Magassarkúval magasabb voltam mint a fiú és elég furán nézett ki. Keresett másik párt. Tényleg függ, hogy őt nem zavarja e. És akkor sem fogja zavarni ha magassarkú lesz rajtad (szerintem a ruhához kell majd felvenni) Kérdezz rá és vállald el. Óriási élmény. Ne hagyd ki ha csak nem muszáj.
2018. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem egy kicsit zavar hogy magasabb vagyok nála, de már egy ideje azon rágódtam hogy engem senki nem fog megkérni erre ő most megkért engem és ez tök jól esett ahhhh...nem akarom megbántani és őt nem zavarja hogy egy fejjel magasabb vagyok nála.
2018. jan. 4. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor táncolj, mert szuper jó :DDD
2018. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne hagyd ki, hanem örülj, hogy felkért valaki. esetleg vegyél olyan cipőt, ami nem annyira magas.
2018. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom régi kérdés de volt olyan aki alacsonyabb nála ?
2019. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!