Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyünk? Nem akarjuk...

Mit tegyünk? Nem akarjuk megbántani.

Figyelt kérdés

Szeretnék a barátaimmal egy kis segítséget kérni.

Négy éve tanulunk kollégiumban. Ezalatt a négy év alatt kialakult a baráti körünk. Szerencsére (vagy lehet hogy nem?) mindenki egyéniség, senki nem majmolja a másikat. 30 fős hálóban lakunk, mindenkinek szabad mindenki ágyára letelepedni napközben, beszélgetni, e-cigizni. De nemrég felmerült egy probléma.

Történt egyszer, hogy matekóráról jövet, sétálok fel a lépcsőn, előttem pedig megy az egyik barátunk. Minden szándék nélkül, véletlen a nadrágjára esett a pillantásom. ÉS láttam hogy ott annál a bizonyos résznél foltos... Gondoltam biztos megizzadt, nem is foglalkoztam vele. De sajnos nem izzadság volt...

Kb. két hét múlva egy másik barátom izgatottan odarohan hozzám, és lihegve azt mondja:

-Pozsi, Pozsi! Szerintünk az Atya (így hívjuk a szóban forgó barátunkat) besz*rt!

-Neeem, Filip, ez nem lehet igaz...

-De! Nézd csak meg!

Megnéztem. Ugyanolyan folt volt ott. Csak most durván nagyobb, és barnább.

És azóta kb. egy hónap telt el. És minden egyes nap sz*ros hátsóval mászkál. Annyira durván becsinál, hogy a boxere is átázik. Nemrég megnéztük a szennyesét... Kishíján belehaltunk a látványba. És ez még nem minden... Mondtam uge, hogy mindenki ülhet mindenki ágyára. És Atya él is ezzel a lehetőséggel. A durván átázott nadrágjában ül az ágyunkon és tolja az e-cigit. És ugyebár elég zavaró tud lenni, ha a matrac olyan lesz...

Szóval. Mi most már meguntuk a helyzetet. Szeretnénk valahogy a tudtára adni a dolgot, csak nem merjük, mert félünk, hogy megbántjuk. Ugyanakkor nem kéne többet más ágyára ülnie. Nem tudjuk hogy mit csináljunk. A srác beteg, és mi nem akarjuk megbántani. Mit tegyünk?



2015. jún. 3. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Jobbat kamuzz.. Amúgy, ahogy közeledik a nyári szünet, mindig megszaporodnak az ilyen kamukérdések?!
2015. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is bármikor beszarhatsz.
2015. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
szerinted a szarnak nincs szaga? hol élsz te ember?
2015. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az baj hogy nem kamu. Van szaga, elég durva. Fénykép kell? Az összes alsója mocskos. Arra nem gondoltok, hogy nem tud mit csinálni, mert nem meri még az anyjának se elmondani? Ezért kérdeztem hogy mit csináljunk vele.
2015. jún. 3. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb lenne megmondani,mikor mindenki ott van,hogy srácok új szabály mindenki legyen a saját ágyán.Vagy amit tehetsz letakarjátok egy pokróccal vagy vmivel az ágyatokat.


Milyen betegsége van? Ez,hogy bekakil?


De szerintem egy vki üljön le vele beszélni,mikor látjátok a nadrágján a foltot.Külön hívni,ismétlem egy személy!! Mondod neki,hogy figyelj bele ültél vmi csokiba,szólok mielőtt félre értés lenne belőle vagy ilyesmi.Talán ez nem gáz ilyen formában.

2015. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!