Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nem engedhetem meg a keringő...

DDKarlsson kérdése:

Nem engedhetem meg a keringő ruhát, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon szeretnék keringőzni, de sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy a családom vagy én ennyit költsek egy 2 órára egy ruhára. Engem az sem zavarna ha nagyon egyszerű lenne.

2019. dec. 2. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Bérelj egyet, nem szokás megvenni!
2019. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy lány, aki egy nagyon-nagyon elegáns krémszínű estélyiben keringőzött, ami anno a nagymamájáé volt :) nagyon szép volt benne és senki se nézte ki ezért.

Vagy ha mindenképp a hagyományos fazonú ruha kellene, akkor keress kis vidéki kölcsönzőket, ezek 10-20 ezerrel os olcsóbbak lehetnek. Vagy kereshetsz használt menyasszonyi ruhát, azokat is olcsóbban adják néha.

2019. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megyeszekhélyem egy 20-asból megvoltam (ruha+cipő).

Ha szűkös a keret semmikép se a nagy népszerű kölcsönzőkbe menj. Kínaiban meg pár ezer forintból be tudsz szerezni egy fehér cipőt.

Amúgy mèg 1-2 hétvégén nem tudsz diákmunkázni? Pl tesco/spar pénztár tele van mindig diákkal. Tescoban kb. 1200-as az órabér, már 8 óra alatt is megtudsz keresni kb egy 10-est.

2019. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelmezkölcsönzőben nézz körbe.

Vagy ahogy már írta valaki, vállalj diákmunkát.

2019. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pesten is lehet 8-10ezerért bérelni, én is így voltam anno, nagyon csóróként. Tény, viszonylag egyszerű volt, de szép.

Indulj el a körúton a szalonokban, vszeg nem az első üzletben, de biztosan fognak ajánlani. :)

2019. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a jelmezkölcsönzőt ajánlom. Ugyanez volt anno a dilemmám. Akkoriban az osztálytársaim kb.15-25 e Ft körül bérelték a keringő ruhát, én jelmezkölcsönzőben 5000 ft-ért cipővel és kesztyűvel együtt!
2019. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj meg bérelni, olcsóbb is jóval, meg arra az egy alkalomra kár vásárolni én szerintem. Mi anno az osztályba akik keringőztek megbeszéltük hogy több értelme van bérelni mint megcsináltatni méretre több tízezerért. Egyik csajnak volt keringő ruhája, de ő többször járt versenyekre mindenféle táncstílusba otthon volt, mert tánctanár akart lenni, neki baromi drága volt az amibe járt fellépni. Annak az egyszerűbb változata is horror összeg lett volna, ezért ő javasolta hogy béreljünk mert ismert 1 céget ahol volt erre lehetőség.
2019. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét market place-en. Sokan árulják a ruhájukat.

Kiárusításokon is tudsz venni már 10ezerért is ruhát szalonban.

Olyan is van, hogy szalonban a próba darabokat nagyon olcsón árulják.

2019. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
90%
Kölcsönözz, itt vidéken kb 20 ezer forintért már nagyon szép ruhák vannak. Az enyém is annyi volt 2 évvel ezelőtt.
2019. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Itt óriási az új és használt ruhák választéka olcsón:


[link]

2019. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!