Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matematikából lehetek még 5ös?

Matematikából lehetek még 5ös?

Figyelt kérdés

4.6ra állok, csak 5öseim vannak meg becsúszott egy 1es...

Akkor is megadják 4.6ra az ötöst ha van egy egyesem?



#jegy #matematika #iskola #veletlenvolt
2022. márc. 20. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Hogy csúszott be egy egyes? Aki 5-ös tanuló ott 3-as csúszik be meg négyes és nem pedig 1-es, vaalmit nagyon elbasztal és ezt bizony a tanarod is tudja.


Amúgy 4.6- már meg szokták adni az ötöst, de ha olyan rész volt, ami fontos, tuti, hogy négyes leszel félévkor, ha évvégén nagyon pedalozol, akkor lehetsz még ötös. Legközelebb figyelj oda. Ha meg órai munkara kaptad az egyest, akk sem leszel 5-ös... csak gratulálni tudok, ha azt a keveset sme vagy képes tanulni. 5-ös az, aki egesz évben jol teljesit és akinek nincsenek egyesei. nincs véletlen. És ez nem matematika, nem kell túlozni, a matematika ettől nagyon messze áll, ez csak egy kis számtan, amit illik megcsinálni jól és odatenni magad!

2022. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Becsúszhat. Pl ha olyan dolgozat van ami egy két feladatból áll, és nem tudtál készülni.



Van még idő kijavítani, de ha alapból jó jegyeid vannak, meg szokták adni.

2022. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
1-es, vannak olyan f@sz tanárok, akik akkor is egyest adnak, ha otthon felejtetted a barna ceruzádat. Mert nekik a heppjük, hogy háromszöget csak barnával lehet rajzolni például.
2022. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi, de nem lehetsz mégsem olyan jó matekból, ha nem tudod a 4.6-ot merre kerekítik.
2022. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy csúszott be, hogy hiányoztam sokat és nem értettem az anyagot majd utána órán mikor visszamentem irtuk a dolgozatot... Tudom merre kerekítik a 4.6ot kedves 4. válaszoló, de direkt azért kérdeztem mert nem tudom, hogy így is megadják e, hogy van egy egyesem
2022. márc. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!