Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták ilyen oktatónál...

Egyetemisták ilyen oktatónál van valami tippetek a jegyzetelésre?

Figyelt kérdés

Szóval az oktató "meséli" az anyagot, mire legépelnék egy mondatot már másik közepén van.

(Nem gépelek lassan)


Ti ilyenkor mit csináltok? Végül azt választottam, hogy inkább hallgatom és később hátha jön egy jegyzet/tankönyvet elolvasom.


2022. febr. 28. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hangrogzites
2022. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsszavakat szoktam leírni ilyenkor, hogy legalább tudjam, később mit keressek a könyvben.
2022. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Köszi, de az csak macera, függ attól, hogy hol ülök, megkérdezni hivatalosan kéne, ha nem az baj stb.


2# Ez szuper ötlet! Köszi!

2022. febr. 28. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan könyv, amelyben benne vannak amiket mond? Vagy felsőbb évesek jegyzetei? Úgy lehetne azt, hogy abban nézed és kiemeled. Tudom, hogy sokszor nem megoldható.
2022. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felveszem hangra és a kulcsszavakat írom csak le+figyelek.


De a hang a legjobb megoldás, leszarom, hogy macerás, megbukni macerásabb.

2022. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem küld ppt-ket, anyagot arról, amiről beszél?
2022. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!