Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megmondanátok a nővéreteknek,...

Megmondanátok a nővéreteknek, hogy elcseszi a lánya életét azzal, ha az általános és a középiskola (8+4=12) évfolyamát egytől egyig más-más iskolában, összesen 12 iskolában tölti ki? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 18:32
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem. A saját gyerekemmel foglalkoznék és az ő oktatásával.
2022. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De hogy jutott ez egyáltalán eszébe???
2022. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem nincs és nem is lesz. De véleményem attól még van a dologról.

Nagyon hülyén neveli a lányát.

2022. febr. 10. 18:47
 4/9 A kérdező kommentje:

Költözik jobbra-balra.

Apám volt ilyen, bő fél évszázaddal ezelőtt, a 60-70-es években. De ott az élet hozta így, mentek a szülők össze-vissza az országba Soprontól,Pécs, Debrecen, Miskolc, Kecskemét, Szeged, szóval össze-vissza az országban. Most ilyesmiről nincs szó. Ők stabilan maradnak Pest mellett.

2022. febr. 10. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Jah, hát véleménye mindenkinek lehet. Olyan, mint a segglyuk, tudod. Mindenkinek van, csak senki se kíváncsi a másikéra.
2022. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Tudod először vállalok egy pockot, és ha életben tudtam tartani, akkor esetleg lehet véleményem a pocoktartásról. Esetleg, korlátozottan. Ez így csak cry for help, hogy neked nincs és nem is lesz, másnak meg van és nem csinálja (szerinted) elég jól. Magaddal légy őszinte ebben, mert ha én nem akarok kutyát, akkor leszrom, hogy más hogy neveli az övét.
2022. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Most maradnak stabilan Pest mellett vagy költözik össze-vissza?
2022. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudja előre, hogy ennyi iskolát fog váltani?

Amúgy én rákérdeznék, hogy "ez mind szép és jó, de Pirikét nem fogja megviselni ez a sok változás, ő mit gondol erről?". Ennyi. A többi már az ő dolguk.

2022. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a 12 évfolyamot (az általános iskolát és a gimnáziumot) összesen 6 különböző iskolában töltöttem.


Olyan szempontból jót tett, hogy nagyon jó lett az alkalmazkodóképességem és egy teljesen új helyzethez már pár nap alatt hozzá tudok szokni.


Viszont ez miatt képtelen vagyok komoly kapcsolatokat kialakítani, mert mindig 1-2 év elteltével teljesen új emberek közé kerültem. Állandóan úgy érzem, hogy megint teljesen váratlanul minden változik, így arra törekszek, hogy csak nagyon kevés dolog miatt kötődjek egy adott helyhez.


Az iskolás éveim összemosódtak. Semelyik helyhez nem fűznek komoly emlékek és nincsenek gyermekkori barátaim sem, mert a harmadik váltás után inkább teljesen bezárkóztam, hogy ne sérüljek még jobban a következő alkalommal.


Nem kívánom senkinek sem ezt. Szóval ha tényleg igaz a kérdés, akkor mindenféleképpen mond el a véleményed a nővérednek is próbáld meg meggyőzni arról, hogy ezzel csak árt a gyerekének.

2022. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!