Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem vagy Soproni...

Pannon Egyetem vagy Soproni Egyetem?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 08:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem voltam kolis, így a kollégiumokról nem tudok nyilatkozni. Az oktatók egy részén úgy éreztem, hogy nincs olyan mély tudásuk, ami elvárható lenne egy egyetemi oktatótól, illetve volt olyan is, akinek volt tudása, de nem tudott tanítani. Volt azért egy-két jó oktató is, jó tantárgyakkal.
2022. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szóba jöhet még a Debreceni Egyetem is. :)
2022. febr. 6. 15:56
 13/13 darandaliuszmusz ***** válasza:
Sopron gyönyörű hely. A Selmeci hagyományok meg olyan pluszt nyújtanak amit egyetlen egyetemen sem tapasztaltam. A rendszer részének kell lenni, de aki folyik az árral az annyi segítséget tud kapni innen onnan hogy simán jól érzi magát még az is aki nem erőlködik annyira. Az egyetem maga káosz szerű, vannak amikkel nem értünk egyet (mint minden más egyetemen) de ez a hagyományrendszer nagyon sokat ad hozzá. A kollégiumok élettel telik, sok a program, barátkozás. Itt nagyon kevés ember van egyedül, az is max ezt az életformát választotta.
2022. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!