Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem vagy Soproni...

Pannon Egyetem vagy Soproni Egyetem?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
A kulcsszavak alapján az informatikus szakok érdekelnek. Én a Soproni Egyetem gazdaságinformatikus szakán végeztem, de számomra sok csalódást okozott, annak ellenére, hogy a várost, és az oktatókat szerettem. Ha nem tudod előre pontosan, hogy mit akarsz az IT-től, akkor a soproni GAIN-t felejtsd el. Én is majdnem elkallódtam utána, és sok szerintem értékes srác, és csaj nem ment semmire az itteni képzéssel. Akik meg mentek valamire, ők egyetem nélkül is ügyesek lettek volna. Bár, ha tudod, hogy mit szeretnél az informatikától, és egy családias kicsi egyetemre vágysz, akkor Sopronban is jól érezheted magad.
2022. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Pannon!
2022. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát, igazából inkább gazdinfón belül a vállalatirányítási rendszerek felé húzok, a szoftverfejlesztés, programozás annyira nem érdekel..
2022. febr. 6. 09:46
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Mióta én a Soproni Egyetem hallgatója voltam, azóta történt az informatikai képzést gondozó intézetben egy teljes sorcsere. Valamennyit változhatott a tanterv. De akkor nem az ERP volt a szak főbb profilja, bár sokan abban az irányba mentek. Az egyértelmű, hogy Sopron az egyik leginkább, (ha nem a legerősebben) informatikai szemléletű GAIN képzőhely az országban, és Veszprémről, amit hallottam, az pedig jóval inkább gazdasági irányú.
2022. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Én vagyok az első válaszoló. Kifejtett választ adtam saját tapasztalataim alapján a képzésről, és árnyaltan kifejtettem a dolgokat. Szeretném megkérdezni, hogy miért kell lepontozni érte?
2022. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy lepontoztak. kérdezőként nyilván nem pontozlak le, mert azért kérdezem, hogy könnyebb legyen a döntés.. :(
2022. febr. 6. 09:58
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 7-es, őszinte véleményt alkottam, amiben benne van a csalódásom is. Ez az információ hasznos lehet másoknak. És a pontozás, arról szól, hogy a kérdés számára mennyire releváns információt adsz, és nem arról, hogy neked szimpatikus-e, vagy sem egy válasz. Ha te zsíron pirítod a hagymát a pörkölthöz, én pedig olajon, akkor te nyomhatod meg a lefelé mutató ujjat, ha én azt írom, hogy én olajon pirítom, ha valaki ezt kérdezte, hogy min kellene pirítani a hagymát a pörkölthöz.
2022. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
* nem nyomhatod meg a lefelé mutató ujjat.
2022. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#1-es meg tudod mondani, miben csalódtál? az is hasznos lehet még.. kolikról van esetleg véleményed?
2022. febr. 6. 11:04
 10/13 A kérdező kommentje:
amúgy jelenleg a 2017-es mintaterv fut, azt le fogják cserélni megkérdeztem..
2022. febr. 6. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!