Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÓE NIK mérnökinfó tantervet...

ÓE NIK mérnökinfó tantervet és a tantárgyi tematikákat hol lehet megtalálni?

Figyelt kérdés
A legutobbi ami van az 2017-es ez lenne a legfrissebb?Más egyetemeken annyira triviális ezeket megtalálni nem tudom miért ne lehetne itt is így.

2022. jan. 25. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Tekerj le ott ott van a legutolsók közt.


Vagy: [link]

2022. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Itt is baromi triviális megtalálni, csak te vagy gyökér... 🤦
2022. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mesélj kettes hol találtad meg a tantrágyi követelményeket.

Ilyesmire gondoltam mint a BME-n ahol nomrálisan egyben van minden [link]

Itt meg excel táblák vannak amit meg se tud nyitni az ember ha van egy kis esze és nem használ windowst.Veréb

2022. jan. 26. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Szoval ennyire nagy tech guru vagy, de nem tudsz megtekinteni egy excel tablat linuxon/unixon... Elso felevben elmondtak, hogy van egy Golyautmutato pdf a NIK HOK oldalan, amiben le van irva nagyjabol minden, ami szukseges ahhoz, hogy atlasd az egyetem alapjait. Onnantol kezdve pedig magadra vagy utalva, es senki nem fog a szadba ragni dolgokat. Erdekel valami, keresd meg.
2022. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szájba rágni a dolgokat az hogy normálisan kirakják pdf-ban a tantervet és a tematikát mint a normális egyetemek mindegyikén teljesen ugyanolyan, igazad van.
2022. máj. 5. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Tenyleg azon problemazol, hogy xlsx fajlokat toltottek fel pdf helyett? Szerintem rossz palyat valasztottal.
2022. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!