Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eddig kinek milyen kellemetlen...

Eddig kinek milyen kellemetlenségei adódtak az új szakképzési törvény miatt?

Figyelt kérdés

Én eü asszisztensnek jelentkeztem szeptemberben és most lesz ágazati alapvizsga. Ezt követően kötelezően ki kell menni kórházi gyakorlatra SEGÉDÁPOLÓKÉNT, aminek kb semmi köze ahhoz amire én jelentkeztem. Emellett össze vissza beszélnek a tanárok, nem tanítanak egységesen, olyan tananyagokat adnak le, amiket soha nem fogunk használni a szakmában, stb. Illetve rendesen dolgozni is kell egész nyáron kórházban.

Van egy barátnőm akinek az ismerősének pedig elmarad az ágazati alapvizsgája, mert nem tudta felkészíteni őket a tanár. Még számtalan példát fel tudnék hozni, de azt nagyon hosszú lenne leírni. Másoknak is vannak ilyen tapasztalataik ezzel kapcsolatban? Kinek mi a véleménye erről az új (2021-es) szakképzési törvényről?



2022. jan. 17. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a magyar oktatásban. Az egyetem se jobb semmivel
2022. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az orvosok is segédápolóként töltik az első év után a nyarat

nem értem mi a problémád a segédápolói feladatokkal

2022. jan. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra gondol, hogy adóforintokat pazarolnak el ilyen képzésre probléma nélkül és semmi nincs tartva, amit mondtak.
2022. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!