Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4es vagyok mindenből, ez...

4es vagyok mindenből, ez rossznak számít?

Figyelt kérdés

Kereken 4es átlaggal+ egy jó felvételivel+ jó szóbelivel felvehetnek egy erős gimibe?

Nem versenyistallo, hanem egy szinvonalas sima gimibe akarok menni



2022. jan. 14. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Ne törődj az első válaszolóval. :)

Ügyes vagy, hogy ezt elérted, szerintem sikerülhet, ha odateszed magad a felvételin. Sok sikert!

2022. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es!

Köszönöm szépen

2022. jan. 15. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Kisegítő jó lesz.
2022. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig döbbenek az itteni válaszadókon, hogy nem lehet egy olyan kérdést feltenni, amire ne jönnének gonoszkodó válaszok.

Nem tudom milyen gimiket szeretnél megjelölni, talán itt vannak a tavalyi pontszámokról adatok.

[link]

Az még nem mond semmit, hogy 4 az átlagod, mert nem mindegy, hogy matekból vagy 5, vagy tesiből. A legtöbb gimi nálunk a magyart, matekot, nyelvet és törit nézi. Persze vannak olyan iskolák, ahol más tárgyakat is kérnek.

Az iskola pontszámítása is eltérő lehet, mert van amelyik a felvételit, van amelyik a hozott pontokat súlyozza. De szerintem ha csinálsz egy 80 pont körüli felvételit, akkor bárhova bejutsz. A gyengébbekbe meg már 60-nal is. De azért az nem könnyű, elég nehéz 80 %-ot írni.

2022. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már miért lenne hülye kérdés? De tényleg nem értem. Egy négyes átlaggal villogni? Szerintem azért az nem akkora teljesítmény, persze nem is rossz.

Az én lányom 4,5 körül lesz, és a székesfehérvári gimikbe nem biztos, hogy bejut, elég jó felvételit kell hozzá írni. Viszont néztem más vidéki gimiket, ahova simán felvennék, szóval én tényleg nem gondolom, hogy hülyeséget kérdezett.

2022. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a felvizsga.eu kalkulátorát. Hátha benne van a kiszemelt suli a korábbi évek ponthatáraival.
2022. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a "rossz jegy", én azért nem mondanám olyan rossznak, de nem olyan jónak se.
2022. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sikerult 20 pontos felvetelit irnom ugyhogy inkabb lemondok a gimirol XD
2022. jan. 22. 14:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem nem volt olyan nehéz, kifejezetten könnyűnek mondanám
2022. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!