Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha intőt kaptam az...

Mit tegyek ha intőt kaptam az iskolában csak azért mert NEM VISELTEM MASZKOT!!!?, semmi mást nem csináltam, segíteni meg mindig segítek másoknak amikor kell.

Figyelt kérdés
Szerintem ez a büntetés túl sok és igazságtalan(amugy 16/f vagyok)

2022. jan. 6. 15:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%

#9

Hány éves vagy? Milyen iskolába jársz?

2022. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, KKG-be járok
2022. jan. 6. 21:15
 13/28 anonim ***** válasza:
64%

A korodat csak a 3 oltásra való hivatkozás miatt kérdeztem. Az iskola pedig nem is tudom, hogy miért került oda. (Ez utóbbi némileg csúsztatás persze)


Szerintem nem arról volt szó, hogy evés-iváskor levetted a maszkot, mert ezt mindenki megérti. Az lehetett a baj, hogy máskor is és hiába szóltak rád, a figyelmeztetéseket figyelmen kívül hagytad.

2022. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Szinte mindig hordtam, 1szer mikor mentem wc-re a terembe felejtettem, pont akkor kapott el 1 tanár. Mondtam neki hogy nem szándékosan volt, de ez nem hatotta meg
2022. jan. 6. 21:30
 15/28 A kérdező kommentje:
És az a legnagyobb bajom, hogy sokan a wc-ben cigiznek, szórakozásból áthugyoznak, kitörik a lámpa rácsot, ennek még semmilyen következménye nem volt
2022. jan. 6. 21:35
 16/28 anonim ***** válasza:
47%
Egyetlen egy hiba miatt vélhetően csak figyelmeztetett volna. Ahogy te is fogalmazol, hogy "szinte mindig hordtam" - már csak a koromnál fogva is úgy gondolom, hogy nem egyszeri alkalom volt, hogyha rögtön figyelmeztetés helyett az intő intézményéhez nyúlt a tanár. Ráadásul úgy tudom, hogy a legtöbb oktatási intézmény a termekben is megköveteli a maszkviselést. Akkor miért vetted egyáltalán le, hogyha tudtad azt, hogy úgyis közösségi térbe mész?!
2022. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Csak a saját helyünkön ülve nem kell, ha felállunk igen. Elfelejtettem, szerintem bárkivel előfordul
2022. jan. 6. 21:38
 18/28 anonim ***** válasza:
71%
A felejtés joga persze fennáll. Csak lehet, hogy már a tanár több ilyen kifogást hallott és végül rajtad (is) csattant az ostora. Ennek a lehetősége is fennáll a tanár részéről.
2022. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18-as, ez tényleg jó gondolat
2022. jan. 6. 21:43
 20/28 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk okés,hogy valaki elfelejti,meg mondjuk tényleg mindig hordja meg stb..

De amúgy amit írtál,tényleg abszurt kifogástalan egy tanártól hogy egyik másik az lámpa rácsot,meg stb amiért már jogosan érne az beírás,de 1-szeri hiba miatt beírjon?

2022. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!