Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha intőt kaptam az...

Mit tegyek ha intőt kaptam az iskolában csak azért mert NEM VISELTEM MASZKOT!!!?, semmi mást nem csináltam, segíteni meg mindig segítek másoknak amikor kell.

Figyelt kérdés
Szerintem ez a büntetés túl sok és igazságtalan(amugy 16/f vagyok)

2022. jan. 6. 15:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Szabály az szabály. A szentség nem mentesít a szabályok alól.

Tanulj a hibádból.

2022. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Innentől hordd a maszkot. Egy intőnek még nem lesz semmi következménye, emiatt ne aggódj. De ne akard kihúzni a gyufát. A maszkviselésnél vannak kevésbé értelmes szabályok is amiket be kell tartani.
2022. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Mivel gyerek vagy, leírom a folyamatot: Ha fertőzött voltál, és valakit megfertőztél, akinek ugyan semmi baja különösebb nem lesz tőle jó esetben, de hazaviszi a nagyszüleire és azok meghalnak. Nálunk karácsonykor halt meg egy 52 éves halmozottan beteg ismerősünk, egy 45 éves kolléga meg a covidja óta nem tud teljes életet élni, nagyban csökkent a munkaképessége, folyton beteg, most meg még az erek roncsolódása miatt infarktust is kapott. Egy nagyon szorgalmas évfolyamtársam meg nem bír már annyit tanulni, amióta covidos volt, és rendszeresen küzd álmatlansággal. Megjegyzem, anyukám is covid után hónapokig szinte alig aludt éjjelente 2-3 órát, mert egyszerűen nem tudott aludni. Egyikük sem idős pedig kor szerint. Az egész covidban azt kellene átlátni, hogy lehet, hogy valaki lábon kihordja, akár tünetek nélkül, de valaki belehal, valaki meg nem hal ugyan közvetlenül bele, de a szervi károsodások, stb. hatására már nem tud többé olyan életet élni, mint előtte, és közvetve akár valami egyéb dologba, ami a károsodások miatt alakul ki, belehalhat később. Ilyenekről pontot statisztika soha nem fog tudni készülni, és a maszk meg az oltások sem zárják ki 100%-ban ezeknek a történéseknek a lehetőségét, de nagyban hozzájárulnak az esélyek növelésére, illetve a betegség elkerüléshez, DE még így sem 100%-os a védelem. Szóval, ezért kellene hordani a maszkot, szabályosan méghozzá. Lehet, hogy a hírekből a számos veszteség távolinak tűnik, és túl fiatalnak meg egészségesnek gondolod magad ehhez, de nem tudhatod, hogy veled, a szeretteiddel, a körülötted lévő idegenekkel és az ő szeretteikkel mi történhet. Szóval megérdemelted az intőt, és nem háborogni kell rajta, hanem elgondolkodni. Valakit kirúgnak a munkahelyéről, ha nem vesz fel oltást vagy nem hordja a maszkot, neked ez meg sehová nem fog számítani, hiszen a felvételin nem érdekel senkit a magatartás-szorgalom jegye, sem az, hogy milyen bejegyzések vannak a naplódban, úgyhogy örülj, hogy ennyivel megúsztad, és mondjuk nem hívták fel a szüleidet, vagy nem kaptál valamilyen büntetőfeladatot. És ahogy írtam, később munkahelyen, ha még lesz akkor covid, egy kirúgás sokkal rosszabb lesz, amikor a megélhetésed forog majd kockán egy ilyenen.
2022. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
3-as, ezt a sok oltásellenes nem képes felfogni.
2022. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Hármas vagyok: Igen, sajnos tudom, de engem nem is az bánt, hogy valaki fél-e az oltástól, vagy nem, hanem egyrészt ez a sok kitaláció körülötte (mint pl. a chipbeültetés, persze, azért kell már három oltás :D És aki csak egyet vett fel, az nincs chippelve, vagy hogy? :D ), de főleg az, hogy akkor hordjon mindenki tisztességesen maszkot. De az oltástól függetlenül, én azt látom, hogy rengeteg embert nem érdekel a maszkhordás, zárt térben sem, és nyilván számos olyan ember van, aki egy náthával letudja, vagy annyival sem, de hogy közben kiket hogyan fertőz meg, az kinek adja tovább, és amúgy hogyan vészeli át, az nem zavarja...A magas személyes szabadság, önérzet, kényelem felülír mindent túlzottan sok embernél, a lezárások sem úgy valósultak meg, ahogy kellett volna, aztán ne csodálkozzunk, hogy nem lehet leküzdeni a vírust.
2022. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Képzeld el, hogy a Tesoban felszólítás ellenére sem viseled a maszkot akkor megbüntetnek. Az iskolában az intő a büntetés. Már hónapok óta azt szajkózzák, hogy zárt térben kötelező a maszkot és még mindig van egy-két IQ fighter aki ezen meglepődik.
2022. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok oltásellenes ,már 3 oltást kaptam
2022. jan. 6. 16:32
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Kistöki! A szabaly mindenkire vonatkozik, rad is!
2022. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%

Mi vársz amúgy meg?

Megint más ha 1 percre levettem,de ha nem akarod hordani, akkor is kell,nem akarás kérdése..

2022. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Levetted*
2022. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!