Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy fogja a Corvinus az ELTE...

Hogy fogja a Corvinus az ELTE GTK-val felvenni a versenyt, ha tényleg kialakul a karok kooperációja, amit a dékán szeretne?

Figyelt kérdés

A közgazdasági terület kiegészítő tantárgyait más karok oktatói tanítanák. Tehát például informatikát az IK tanárai, statisztikát a TTK tanárai, pszichológiát a TáTK tanárai tanítanának és így tovább.

Ez mégis csak egy tudományegyetem, ráadásul az ország legjobbja, egy adott tudományterületen belül az ország legjobbjai dolgoznak ott. A Corvinus ezzel hogy veszi fel a verseny, ahol az ilyen kiegészítő területeket is sokszor közgazdászok tanítják?



2022. jan. 2. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
Az ELTE-GTK minden csak nem eros. Kar hogy nem sok diak ir ide, meg nem tudunk nagyon velemenytnyilvanitani. Egyre tobben egunk ki itt.
2022. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az ELTE GTK piszok nehéz, vannak tanárok, akik szó szerint magoltatnak be jegyzeteket. Ezt már hallottam több helyről is.
2022. jan. 3. 16:09
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Attól nem lesz erős egy egyetem, ha értelmetlenül nehéz, attól meg pláne nem, ha a tanárok nem tudnak tanítani és magoltatnak.
2022. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ELTE-GTK-ra járok, és igen, nehezebb, mint a többi gazdasági kar, ezt úgy mondom, hogy jár ismerősöm az összes budapesti gazdasági karra szinte (BCE,BME,BGE,OE..), de sajnos amit a 13-as ír az igaz, nem kéne, hogy nehezebb legyen. Inkább értelmetlenül nehéz, a sok magolás és szerintem kicsit se hallgatóbarát kar. PL. Menedzsmentre konkrétan 3x többet tanulni, mint matekra vicc.. Nekem egyáltalán nem tetszik az egyetem, nagyon bánom, hogy nem a BME-re mentem. Statisztikát és Ökonometriát viszont keményen és jól oktatják
2022. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!