Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sztorijaitok vannak...

Milyen sztorijaitok vannak szivatós egyetemi tanárokkal?

Figyelt kérdés
a csapból is az folyt egy időben itt gyakorin, hogy hol milyen szivatós tanárok vannak, úgyhogy meséljetek már egy kicsit :D

2021. dec. 19. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem volt ilyen. Elvileg jövő félévben lesz. (Az lesz a negyedik félévem)
2021. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk olyan feladat volt a vizsgán amiről szó se esett az előadásokon😅 szerintem ez nem egyedi. Vagy hogy nem nézheted meg a dolgozatot. A beadandókkal is szeretnek szoptatni, kevés idő nagy elvárás, de ez sem újdonság senkinek
2021. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tart órát/órák fele elmarad, késve jön, előbb megy, amit megtart annak az órának 0 hozzáadott értéke van, mert nem tud előadni. Tananyagot nem ad ki, a vizsgája meg irreálisan is nehéz, vagy teljesen random. Pl. olyan lexikális dologra kérdez rá, ami semelyik megjelölt tananyagban nincs.


Röviden ennyi, oldalakat tudnék írni, egyedi tanárokról, órákról, de nincs nagy kedvem hozzá.

2021. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

15 éve Külker Főiskola, külgazdaság szak, levelező. Előtte Bölcsészkarra jártam, amit ugye le szoktak sajnálni a közgazdászok, de sokkal színvonalasabb volt az oktatás, és a tanárok is korrektek voltak.

Pl. matekból kitalálta a pasi, hogy szóbeliztet, pont matekból? De oké, hát legyen. A vizsgaszabályzatban benne van, hogy a levelező tagozatnak legalább egy szombati vizsganapot ki kell jelölni. Ő nem tette meg, az évfolyam panaszt tett. Erre kiírt egy darab szombati napot 15 fővel. Szerencsére nem jutottam be. Állítólag megjelent reggel, és közölte, hogy ő szombaton nem szeret dolgozni, mindenkinek beírt egy egyest, és 5 perc múlva hazament.

Marketing tanár kiadott egy kutatást, párban. Ami ugye tök jó levelező tagozaton, a párom az ország túlsó végén lakott, mi ugye nem nappalisok voltunk, akik együtt járnak iskolába, meg közös a kollégium. Akkoriban még a net is gyerekcipőben járt. De oké, megoldottuk. Azt mondta, hogy a beadandókat a következőképp osztályozza, nem felelt meg, megfelelt, +, ++.

Mi megfeleltet kaptunk, fogalmam sincs miért, pedig elég sokat foglalkoztam vele, tényleg megcsináltam a kutatást, stb, nem csak úgy kitaláltam. És azt mondta, hogy a zh innentől már csak maximum 3 lehet. Bár az hibátlan lett, de nem igazán éreztem korrektnek. Szerencsére levelezőn már sem a kollégium, sem az ösztöndíj nem múlott rajta.

Az teljesen általános volt, hogy nem olvasták el a dolgozatot, betekintés nem volt, kaptál egy kettest, aztán örülj, hogy görbül. Vagy hogy olyanokat kérdeztek, ami sem a tankönyvben nem volt benne, sem előadáson nem hangzott el. A logisztika vizsga volt olyan, hogy kettesnél senki nem kapott jobbat, és még ott panaszkodott a tanár, hogy nem tanulnak a diákok, pedig ő aztán a legalapvetőbb dolgokat kérdezte. Hát, nem tudom, akkor talán rossz tankönyvet adott meg, mert nem voltak benne a válaszok ezekre a zh-kérdésekre.

Szintén ez a kedves marketinges ember csinálta: Nem mi választottunk témavezetőt a szakdolgozathoz, hanem a téma szerint beosztották tanároknak, hogy egyenletes legyen nekik a terhelés. Aki ehhez a pasihoz került, azokkal közölte, hogy ő az idén már nem ér rá, szóval akkor következő félévben tudnak diplomázni. Nem is igazán értettem, hogy ezt hogy teheti meg, azért van egy szerződése az egyetemmel, ez a dolga. De voltaképpen soha senkinél nem lehetett rájuk panaszt tenni, ezt rögtön az első matektanárnál megtanultuk. Mindig nekik van igazuk, ha szólsz, csak jól megszivat.

2021. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem idáig az egyetlen szopatós élményem a ZH, aminél ha rossz választ írsz pont levonás jár...
2021. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 EVA800 ***** válasza:
3 as !Nekem esti tagozaton volt ilyen.tanarkepzo főiskolán.
2021. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy egyszer felvettem a vizsgaidőpontot, elmentem, mert csak úgy tudsz UV-zni, ha buktál egyet. Mondtam, hogy szeretném kérni az egyest, hogy felvehessem még egyszer. Nem adta meg, mert nem érdemeltem meg:D Meg nem jelentet adott. :D
2022. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!