Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a tanáromtól?

Figyelt kérdés

Eléggé bunkó voltam a biológia tanárommal, személyes dologgal bántottam meg. Szegény sírva ment ki az óráról. (Pedig férfi!)Tudom, hogy ez pofátlan dolog amit csináltam, de nem volt teljesen alaptalan. A lényeg, szeretnék bocsánatot kérni és tanácsokat szeretnék, hogy ezt milyen módon lehetne megtenni.


Egyébként azt leírnám, hogy nem vagyok rossz gyerek, a tanulmányi átlagom is elég jó. Ez volt az első alkalom, hogy magatartási problémám lett volna.



2021. dec. 18. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Leb.ziztad?


Odamész hozzá, és megmondod, hogy túlreagáltad a helyzetet és nem akartál olyat mondani.

2021. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyosón vagy amikor egyedül látod a suliban négyszemközt beszélj vele,kérj elnézést. Én még 1 tábla milkát is vinnék.
2021. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp 4 szemközt legyél és ott mond el neki amit érzel.

^_^ Sok sikert!

2021. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
megbuktat
2021. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Most erre milyen választ vársz? Ha magadtól nem tudod, hogyan kell bocsánatot kérni, inkább jobb, ha nem kérsz.
2021. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!