Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esély arra,...

Szerintetek van esély arra, hogy a 2022-es érettségiknél sem lesz szóbeli?

Figyelt kérdés

Most fogok majd érettségizni.

Jó tanuló vagyok/voltam, a legtöbb tantárgyból 4-5-öseim vannak és nyilvánvalóan úgy készülünk, hogy lesz szóbeli, ha nem lesz, úgyis csak áprilisban derül majd ki, úgyhogy fogok tanulni és fontos, hogy jó legyen az érettségim, de hatalmas megkönnyebbülés lenne számomra, ha megint elmaradna. Főleg idegen nyelveknél. Van 2 nyelvvizsgám, szóbeli is volt, tehát nem úsztam meg, de mindig amiatt idegeskedek a legjobban, hogy majd milyen témát kapok, ráadásul felkészülési idő sincs.

Meg azért is nagy könnyebbség lenne, mert akkor már májusban véget érnének az érettségik, nem tartana el június közepéig.

Végzősök, ti mit gondoltok? Nektek melyik lenne jobb?



2021. dec. 12. 14:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha másért nem, talán a választások miatt idén is elmarad. Plusz pár szavazat a nagykorú érettségizőktől...?🤷🏻‍♀️😂
2022. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!