Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon idén se lesznek szóbelik...

Vajon idén se lesznek szóbelik, érettségiken/OKJ vizsgákon?

Figyelt kérdés

Csak mert tavaly, meg tavalyi előtt is ez volt. Tudom, hogy ez még azért távol van, de érdemes szóbelivel foglalkozni?

Az érettségin nekem nagy könnyedség volt, hogy nem kellett rá külön készülnöm. Tudom nem lehet megjósolni előre a helyzetet, de azért jó lenne már céltudatosan arra készülni csak ami lesz és más nem foglalkozni feleslegesen.

Ki mit gondol a szóbelit illetően?



2021. okt. 25. 08:52
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz szóbeli idén sem.
Meg fogják tartani a szóbelit.
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Persze,hogy érdemes foglalkozni vele,simán lehet,hogy meg fogják tartani.

De ez mind a járványtól függ,azt pedig nem lehet megjósolni,hogy áprilisban-májusban hogy fogunk állni jàrványügyileg.

2021. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Ne azon filózgassál, hogyan úsznád meg a dolgokat, hanem azon, hogy minél többet tanulj, hogy ne maradj olyan hülye, hogy elhidd, hogy járvány van! :-)
2021. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Őszi érettségiken mindig volt szóbeli.
2021. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!