Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csak vizsgán buktam meg,...

Ha csak vizsgán buktam meg, jövőre akkor is fel kell venni magat a tárgyat vagy eleg majd a vizsgát csak?

Figyelt kérdés
Egy haverom mondta hogy o igy csinalta. Van egy targy, amibol meglett minden zh, minden évközi feladat, aláírást is megkaptam, de a vizsgan 2x nem mentem at. Kovi felevre most megint fel kell vennem a tárgyat, vegig bejarni ra, megcsinalni megint mindent vagy eleg csak a vizsga kurzust?
2021. dec. 9. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magát a tárgyat mindenképp fel kell venni, hogy legyen hova beírni a jegyet. De ha csak vizsgakurzus, akkor nem kell bejárni, csak a vizsgára elmenni.
2021. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor targyfelveteli időszakban vegyem fel vizsgakurzuskent? Azt h kell?
2021. dec. 9. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Kezdetnek írsz az oktatónak egy emailt, amiben megkérdezed, hogy meg lesz-e hirdetve a tárgy a tavaszi félévben vizsgakurzusként (ha nem, akkor kéred, hogy legyen meghirdetve). Ha a tavaszi félévben nem lesz meghirdetve, csak jövő ősszel, akkor pedig valószínűleg nem külön vizsgakurzust kell majd felvenned, hanem rendesen a tárgyat, de nem kell majd bejárnod, zh-t írnod stb. (kivéve, ha szemét az oktató). De ezt mindet neked az oktatóval meg kell beszélned, ne várd, hogy az egyetemen magától úgy alakul majd a helyzet, ahogy neked jó lesz!!
2021. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okes, azert kerdeztem mert nem tudom hogy kell. Nekunk most lesz majd egy het mulva a targyfelvetel, akkor most irjak hogy hirdessek meg vizsgakurzuskent is? Mert ezt is most kell majd felvennem mint egy tárgyat tehat a targyfelvetel időszakában?
2021. dec. 10. 03:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyfelvételi időszakban kell felvenni akkor is ha vizsgakurzust hirdetnek meg. Az oktatónak írj, hogy a félévben milyen formában lesz meghirdetve a tárgy.
2021. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom nektek:)
2021. dec. 10. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Oktató függő. Van akinél az alàìràs egy vizsgaidőszakra szól, valakinél meg megmarad. De aztán olyat is láttam, ahol a beadandókat elfogadta akár êvekig is, de a zárthelyit mindig pótolni kellett.
2021. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az nem baj, inkabb csak az órákra nem akarok mindig bejarni
2021. dec. 10. 19:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!