Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinálhatom az emelt töri...

Csinálhatom az emelt töri érettségit ha nem járok töri faktra?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
te tudod hogy mennyi tudsz.
2021. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mennyit'
2021. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Persze, csak vagy rengeteget kell pluszba tanulnod, vagy nagyon sanszos, hogy nem fogod elérni a 2-es szintet se, az meg még semmire nem elég a továbbtanuláshoz.

Nem ártott volna a töri fakt hozzá, vagy most egy nagyon kemény hajrá, rengeteg tanulás decembertől május-júniusig. (bár az addig hátralevő sacc/kb. fél év miatt én - 2022-ben - eléggé az esélytelenek nyugalmával mennék neki ennek a projektnek, mert brutálisan sok évszám, adat, térkép kell ehhez, ami nem hiszem, hogy fél év alatt - hacsak nem vagy valami kivételes tehetség - a fejedbe megy.


(3 diplomával, vagy 5 féle nyelvvizsgával - köztük hazai és nemzetközi közép és felsőfokúkkal - nekem ennyi idő alatt tuti nem menne.

2021. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
A töri emelt azért nem olyan nehéz, simán sikerülhet májusban.
2021. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-masnak:

11.-es vagyok úgyhogy van időm.

2021. dec. 4. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz emeltet fakt nélkül, de ezt fordítva is lehet, tehát fakttal is mehetsz simán középszintre.
2021. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki elég szorgalmas, egyedül is fel tud készülni. És fordítva, hiába jár faktra, ha a tanár nem jó, nem sokat ér. Persze a legtöbb diáknak azért nem árt a noszogatás, meg a rendszeres tanulás, amire nehezebb rávenni magad, ha nincs rendszeres számonkérés.
2021. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!