Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mot tegyek ha egy lány azzal...

Mot tegyek ha egy lány azzal fenyeget hogy megfog cibálni?

Figyelt kérdés

Ma mentünk a barátnőimmel az automata géphez, mert inni alaetunk egy forró csokit. Már voltak ott páran, két lány három fiú.

Majd megszólal az egyik lány hogy ne bámuljam a barátját mert kiüti a szememet. Az a lényeg hogy nem is bámultam, csak ránéztem. Mert vártunk hogy elmenjenel onnan. Aztán úgy mentek el hogy a lány még beszólt hogy holnap reggel a kapuba fognak várni. Nem is ismerem őket, annyit tudok hogy végzősök. Most mit tegyek?


2021. nov. 30. 14:28
 1/2 A kérdező kommentje:
A hibákért bocsi.
2021. nov. 30. 14:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, szerintem csak rád akart ijeszteni.

Viszont ha még egyszer előfordul vele egy ugyanilyen eset, akkor érdemes lenne jelezni valamelyik tanárodnak.

(egyébként úgy írják, hogy meg fog cibálni)

2021. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!