Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A covid járvány és az oltás...

A covid járvány és az oltás bebizonyította hogy a biológia oktatás nagyon gyenge az országban és ennek megvan most az eredménye?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtuk hogy magyar töri matek megy ezerrel a biosz semmibe van véve érettségi is csak választható belőle, tesóm és én is biológiával és Orvostudománnyal foglalkozunk és sírni tudnénk amiket mondanak az emberek a járvány és az oltások kapcsán, semmi ismeret csak az okoskodás megy ezerrel... hihetetlen tárgyi tévedések vannak...
2021. nov. 22. 17:38
 1/2 anonim válasza:
84%
Sajnos szerintem nem csak itthon van ez így. Tény hogy sok mindenben valtoztatni kellene az oktatáson, de azon nem tudsz változtatni hogy mindig voltak és lesznek is együgyű emberek. Nekik oktathatnál bárhogyan, úgyse értenék meg. Látod, Ausztriában is mekkora tüntetés volt, több tízezres tömeg az utcán, maszk nélkül. Hétfőtől karantén, de 2 hét múlva majd megint megugranak a számok, aztán a sok észlénynek majd ez lesz az önigazolas hogy az oltás nem működik , a járvány egy nagy hazugság. Arra véletlenül sem fognak gondolni hogy nem kellett volna 10ezrével utcára vonulni a járvány felszálló ágában.
2021. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak és kizárólag Magyarországon nem foglalkoznak oylan tárgyakkal az iskolások, amire nincs szükségük; a magyarok hülyék, az egész világ meg zseni, azér ilyan hűdeszar itt. Bezzeg a szakértők! Már két éve keverik a szezont a fa$zommal, és sikerült elérniük, hogy zuhanórepülésbe kezdjen a civilizált világ gazdasága. De nem baj, legalább a dédi nem hal meg az influenzától. Ja, de. Lejet lepontozni, hiszen hülye nemszakértő vagyok, akit biztos felmentettek bioszból. XD
2021. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!