Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz idén távoktatás?

Szerintetek lesz idén távoktatás?

Figyelt kérdés
Egyre több a fertőzöttek száma vannak kollégiumok ahonnan hazakülték a diákokat és ez azt mutatja nekem hogy lesz. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a véleményetekre?

2021. nov. 10. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
63 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Minden azt mutatja hogy lennie kellene, kórházak dugig, sajnos nagyon sokan halnak meg, fertőződnek meg.


Viszont!


Nekem most és korábban is mindig az jött le hogy a kormány nem szereti a távoktatást és csak az utolsó utáni lehetőségként fogja ezt meglépni.


Kérdés az hogy jelenleg ott tartunk-e, vagy fogunk-e mostanában.

2021. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Ha még ott sem tartunk, hogy a tescoba kelljen maszk, meg ne lehessen menni hajnalig kocsmázni, akkor szerintem nem fogunk egyből bezárkózni. Kártyavárként omlana össze a kormányzati propaganda, azt meg nem szeretnék. Az, hogy közben néhány ezer ember esetleg meghal, nekik kisebb veszteség.

Ha egyszer az idősek és az oltatlanok a veszélyeztetettek, akkor őket kéne korlátozni, nem a gyerekeket/oltott fiatalokat.

2021. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

#2 miért beszélsz butaságokat? beszélhetünk propagandáról meg minden másról, de ha az egészségügy már most sem bírja a terhelést, akkor ilyen exponenciális növekedés mellett mint ami most van, szerinted 1-2 het múlva mi lesz?


elmondom: nagy rotty



ilyen helyzetben radikális döntések sem lennének meglepőek.


de örülök hogy te szakértő vagy a témában.

2021. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Miért, akik szeptember óta mindig mondogatják, hogy "legkésőbb jövő héten távoktatás", azok nagyobb szakértők? Szerintem senki nem az, még aki hivatalosan az, az is csak találgat még mindig. Majd meglátjuk. Nagy rotty van, de az van már hetek óta. És kis túlzással pont ugyanekkora lenne digitális oktatással is.
2021. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Muszáj???

"Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a véleményetekre?"

Gondolom igen, azért kérdezed.

2021. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat véletlen írtam kérdőjelet:)

*Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2021. nov. 10. 20:57
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A nagy rotty nem hetek óta van, hanem hónapok óta!
2021. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Igen.<3
2021. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem biztosan lesz meg novemberben
2021. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Utolsoval ertek egyet.
2021. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!