Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig kell még várni, hogy...

Meddig kell még várni, hogy visszahozzák az online iskolat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
A bulihelyeket, kocsmákat, stb. pont be lehetne zárni, csak azért nem fogja Orbán bezáratni szerintem, mert 1. Jövőre, 2022-ben választás lesz, és a világ összes pénze nem lenne elég ahhoz, hogy a -népnek való ilyenkor valamilyen szinten kötelező osztogatás - kocsmák, éttermek, disco-k stb. bezáratásból adódó, elkerülhetetlen bevételkieséseit ÉS a bőséges kegyelti körnek való osztogatást IS ellentételezze, kárpótolja 2.A tömegközlekedést leállítani lehetetlenség, az megbénítaná az egész országot, sőt a nemzetközi járatok nem csak hazánkat, hanem Európát is.
2021. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem lehetne a bulihelyeket és kocsmákat csak úgy bezárni… Azt kellene megérteni, hogy ez nem arról szól, hogy valaki bulikázni szeretne vagy sem, hogy a kocsma létszükséglet vagy sem stb., hanem annak is egy nagyon fontos szempontnak kellene lennie, hogy mi történik az emberekkel. A kocsmákat és bulihelyeket is emberek üzemeltetik, ők abból a pénzből élnek amit ott megkeresnek, az is egy szolgáltatás, egy ipar, a gazdaságunk része és a magyar kormánynak nem sikerült fenntartható megoldást találnia (vagy mondhatjuk úgy is, hogy nem akart) erre a kérdéskörre.
2021. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Én is ezt kérdezem. Már be kellett volna rég zárni a közép iskolákat és egyetemeket. De hamarosan zárnak valszeg.

A 70%-nál vagyunk elvileg a kórhái kapacitásnak. Már nincs sok hátra a suliból, kitartás testvéreim!

2021. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
#7 kitartás elvtársak!
2021. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Karácsonyig kivárunk, akkor mindenki otthon lesz 2 hétig, így januárig csökkenni fognak a számok. Ha utána is emelkedik, akkor talán márciusban bevezetik. Tavaly és tavalyelőtt is így ment. De akkor még nem volt oltás, szóval most azt nyomatják nagyon, aki fél oltasson. Szóval szerintem nem sok esélye van.
2021. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Én középiskolás vagyok, 12.-es (igaz én estire járok) és azt is el tudom képzelni, hogy nem lesz online oktatás, de azt is, hogy igen. Nem annyira értek a politikához, de szerintem drasztikus lépéseket meg nagy lezárásokat nem fognak bevezetni a jövő évi választások miatt.

Mindenesetre ha lesz online, akkor szerintem csak a téli szünet után lesz. De hát ki tudja... Feleslegesek ezek a találgatások, pletykák, ha lesz valami, arról úgyis tudni fogunk, kapni fogunk tájékoztatást a sulitól.

Legalább már tudjuk, hogy ha erre kerülne sor, akkor nagyjából az hogy fog kinézni.

2021. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
17-es vagyok. Szerintem ha további szigorítások lesznek, akkor nem az iskolák bezárásával fogják kezdeni, hanem pl. bulihelyek, éttermek, hotelek bezárásával, bár nem hiszem, hogy ez lesz.
2021. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
97%
12: Egy tisztességes világban - Nyugat-Európában - a helyeket bezárnák, és a tulajdonos - nyilván nem a semmiért, nem azért, mert szépen mosolyog, nem azért, mert X.Y. embere, stb., szóval valamicskét kellene érte azért letenni az asztalra - kapna ellentételezést, jóvátételt, valamit, hogy ne haljon éhen, meg valami alapszinten tudja fizetni azt a pár alkalmazottat, ami okvetlen létszükséglet lesz akkor, ha nem egymaga akarja majdan vinni az egészet a saját hátán (ezt sokszáz vendég esetén amúgy is teljességgel kizárt), és le akar adni az amúgy is megterhelő, sokszor teljes embert kívánó feladatokból.
2021. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg holnap bejelentik:


[link]

2021. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!