Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz digitális...

Szerintetek lesz digitális oktatás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 15:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
14%

"ogy van közel 6 millió oltott. "

NINCS hatmillió oltott. ez üres kamu.


NINCS. mert az oltott = aki mindkét oltást (vagy akár mindhármat...) megkapta..


NINCS 6 millió oltott. Olyan 2,8 millió kétadagos van...


ennyi.

2021. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
76%

21, te miről beszélsz?

Mivel már valóban alig oltakoznak, a második adagot közel mindenki megkapta, aki az elsőt. Péntekig összesen 5,75 millióan. Oké, tényleg nincs 6, de a 2,8-at mégis honnan szedted?

2021. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
77%

21-esnek:


[link]


A beoltottak száma 5 962 878 fő, közülük 5 744 219 fő már a második oltását is megkapta, 1 millió 274 ezren pedig már a harmadik oltást is felvették - írta a koronavirus.gov.hu. 11.04. csütörtök

2021. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
34%

Húha, 21-es annyira be van sózva, hogy digitálist akar, hogy izgalmában olvasni is elfelejtetett:-)

Szerintem pont neki nagyon kellene a jelenléti oktatás, különösen magyar órán kellene nagyon figyelni:-)

2021. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
92%

Ritkán szoktam kommentelni, de most úgy érzem, muszáj. Nálunk, Baranya megyében k_rv@r@ sz@r a helyzet! A megyei kórházban annyi fertőzöttet ápolnak, hogy már új Covid-osztályokat kellett megnyitni! Nem beszélve arról, hogy az egészségügyi dolgozók jelentős része felmondott! A helyi vidéki kórházunkban több, mint 30 e.ü.-i dolgozó mondott fel, mert nem tudja elviselni a kórházi körülményeket! Rendkívüli felvételi eljárással olyan emberek lettek felvéve, akik csak 8 általánossal, vagy ápolási végzettség/tapasztalat nélkül lehettek ápolók, azzal a feltétellel, ha a "gyakorlati próbaidőn" megfelelnek. Nem is tagadhatják le, 3 olyan ismerősöm van, akit 0 tapasztalattal, vagy csak 8 általánossal vették fel gyakornoknak, mert munkanélküliként más állást nem találtak. Mit csinálnak ezek az emberek a kórházakban? Röhögcsélnek, telefonozgatnak, közben a betegeket elhanyagolják. Most már egyre kevesebb az olyan ápoló, aki a szakmához szakosodott és akik jelenleg is a kórházban dolgoznak.

Nem kell vitatni; ez az igazság! Voltam kórházban, igaz, csak látogatáskor, de annyi bőven elegendő volt... Hallottam már olyanról is, hogy meghalt a kórházunkban egy cukorbeteg férfi és az ápoló azon nevetett, hogy nagyon kövér volt... SZÖRNYŰ ÉS GUSZTUSTALAN!


A további korlátozások bevezetése nemsokára bekövetkezhet. Lehet, hogy elsőre nem digitális oktatás, de az iskolákban el tudom képzelni, hogy a maszkviselés, lázmérés, fertőtlenítés kötelező lesz. De az is lehet, hogy egyből bevezetik a digitális oktatást... A jóisten se tudja.. Tavaly novemberben mi volt a helyzet?

O.V., 2020.november 06.: "Jelenleg a kormány nem tervez járványügyi intézkedéseket bevezetni."

O.V., 2020.november 10.: "Új korlátozásokat vezet be a kormány november 11-től; kötelező a maszkviselés minden intézményben, kijárási tilalom lesz érvényben, digitális oktatással folytatódik a diákok tanulmánya."

Szóval ennyit a kormány szavahihetőségéről. Értem én, hogy sokan az oltásra hivatkoznak, de könyörgöm; 60% feletti oltottság mellett is több ezer a fertőzött (köztük oltottak is), napi 100+ halottal!? A szomszédos országokban (Románia kivételével) naponta fele ennyi halott sincs!


A helyi iskolánkban is volt már 2 osztály (köztük az én osztályom is), akiknek digitális oktatás volt.

A másik dolog: lehet egy beoltott Covidos! A tény az, hogy hiába van oltásod, attól még ugyanúgy lehetsz fertőzött és átadhatod másnak a betegséget, DE a súlyosabb fertőzöttségtől megvéd. Azt nem kell elhinni a TV-ben és egyéb kommunikációs eszközön, hogy a beoltottak kevesebb, mint egy százaléka nem betegszik már meg. HAZUGSÁG!! O.V. és a magyar "fejlett" egészségügy mániája ez a mondat, aminek a fele se igaz.

Én voltam Covidos őszi szünet előtt úgy, hogy van két oltásom is van és az osztályunk karanténba került! Az egyik osztálytársamtól kaptam el.

A tüneteim oltottként: erős fejfájás, szédülés, hőemelkedés. A tüneteim 3 napig tartottak, szóval rajtam gyorsan keresztül ment. A szüleimnek is átadtam a vírust, enyhe tüneteik voltak, valószínűleg, mert be vannak oltva ők is.

Én nem szeretnék digitális oktatást, elegem van belőle, két tanévemben is volt, azonban a járványügyi helyzetünkből látszik, hogy nagy gondok vannak/lesznek az országban. Bárki bármit mond, mindenki tudja legbelül, hogy a szigorításokat előbb, vagy utóbb bekövetkezhetnek.

Nem vagyok politikus, vagy virológus, aki tudja kezelni a járványhelyzetet, viszont elég bemenni egy kórházba, ahol meg lehet tapasztalni, milyen gondok vannak valójában.

4 rokonom halt meg idén, a kórházi felelőtlenség miatt (köztük ketten Covidosak). Nyugodjanak békében.

Ennyit a magyar járványkezelésről.

Ahelyett, hogy az oltatlanokat fenyegetnék, inkább fejlesszék az országot!

Szóval; Kérdező bármi megtörténhet, a korlátozások bevezetése csakis a kormány hozzáállásától függ. Én csak egy átlagállampolgár vagyok, nem tudok erről tényleges információkról szolgálni, csakis a tények azok, amik önmagukról beszélnek. A véleményem az, hogy lesz még ebben a tanévben is online oktatás.

2021. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
91%

25: ez egy tökéletesen megfogalmazott igazság! Pár nap és kiderül, hogy milyen korlátozások lesznek a jövöben.

Részvétem az elhunyt családtagjaidért.

2021. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
28%
25-ös nagyon szépen összefoglalta a járványhelyzetet, de a gazdasági helyzetet és a lezárás gazdasági hatásait szépen kifelejtette hosszú okfejtéséből. Ez utóbbiak miatt nem lesznek már lezárások.
2021. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
69%
A baj ott kezdődik hogy nem akarják felvenni az oltást akik még nem vették fel (25. ös kommentjét olvasd el!!). A másaik meg az, a koronavírus is egy "lény" ami tulajdonképp él csak nem úgy mint mi, a baj ezzel csak az hogy ő mutálódik hogy megkerülhesse az oltás hatásosságát megjegyzem tavaly ilyenkor is ez volt okt 05. é-vel megkapták a sulik óvodák a körözvényt miszerint minden az épületben tartózkodónak KÖTELEZŐ maszkot, kézfertőtlenítőt használnia és a testhő megmérés is kötelező, tulajdonképp ha úgy tetszik a második fázisban vagyunk ezután számíthatunk a szórakozóhelyek bezárására majd a végső vesztegzár. Be kell látni nagyon haladunk bele, a héten meglátjuk az új adatokat nőtt e (valószínűleg igen) a kérdés az hogy mennyivel? A mostani héten a múlt héthez képest 3000 több fertőzött volt!! Ennyinél kezdődtek tavaly a korlátozások.
2021. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
30%
Mellékesen a kórházakban covid nélkül is ugyanez volt a helyzet évtizedekig- aki elég idős, tudja. Ettől a sok "szörnyűségtől", amit írtál,most sem fog történni semmi.
2021. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
58%
Még mindig logikát kerestek ott, ahol semmi logika nincs. Minden a gazdaság, üzlet, pénz odafent. Azt nézd meg ki-mivel jár jobban, akkor lesz lezárás. Ha nem, akkor nem, független a betegszámtól.
2021. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!