Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan,aki szintén nem...

Van itt olyan,aki szintén nem azt kapta már az első nap amire számított?xd

Figyelt kérdés
Én most pl nagyon össze vagyok zavarodva,pedig még csak 1.nap,3 féle óra,de tök más. Jó az egyik tudtam,hogy nehéz lesz,az nem is annyira meglepő,de a másik 2 tárgyam szószerint vicc! Mint egy középsuliban,vagyis rosszabb,mert itt még meg is tartják. Tényleg tök kíváncsi lennék,hogy mással is van ilyen?
2021. szept. 6. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szak?
2021. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2021. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várjuk ki az első vizsgaidőszak végét!
2021. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annyit mondok,hogy pedagógiai terület😂 ezzel szerintem mindent elmondtam,csak nem akarom elvenni más kedvét,mert én sajnos nem vagyok elhivatott sem,de kicsit azért gondoltam rá,hogy talán beleillek a képbe

Igeeen,arra nagyon kíváncsi leszek,hogy mi jó fog történni! Legyünk optimisták és még bízhatunk a többi napban!

2021. szept. 6. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha ez tanárképzés, akkor azt mondom, hogy a mi szakpárunkon 18-ból 5-en végeztünk, a többi kibukott.
2021. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neem,szerencsére nem tanár. De az durva basszus😳,hogy a többi kibukott,és nem az,hogy otthagyták.
2021. szept. 6. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanító vagy óvónő?
2021. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!