Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Na milyen volt az első nap a...

Na milyen volt az első nap a susuban? :)

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
én végig stresszeltem az egészet, főleg hogy körbe-körbe ment a tanár és mindenkitől kérdezgetett, hát nekem a halálom ha több mint 30 ember előtt kell beszéljek. Utálom az ilyen helyzeteket.
2021. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
semmi extra, ezen a héten még online tanulunk :D
2021. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt. Újra találkoztam az osztálytársaimmal és egy pár tanárommal. Több tantárgyból már nem strapálnak, de valamelyikből pedig jövő héten írunk. Elég laza nap volt, legalábbis rosszabbra számítottam. De annyi biztos, hogy annyira elfáradtam, hogy mindjárt elalszom. Elszoktam attól, hogy ennyit utazok meg sétálok.
2021. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge. A létszám negyede volt benn.

A többiek kérvényt adtak be, és nem jönnek.

Ma én is beadtam, holnapra lesz válasz, ha nekem is elfogadják én se megyek idén többet.

2021. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért kérdező!

4es hozzászóló, lehet beadni kérvényt? Annak ellenére hogy már "kötelező" járni? Gondolom a vírusra hivatkozva, ugye? Majd légyszi írd meg mit mondtak rá.

2021. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, 4-es válaszával sokra nem mész, iskolánként egyedi az elbírálás, ha érdekel kérdezz rá a saját sulidban.
2021. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!