Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szabadon választható tárgyat...

Szabadon választható tárgyat fel lehet venni másik karról is?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha Neptunban kiveszem a szakomat a mintatantervből és arra megyek, hogy minden, akkor sokkal több szabadon választható tárgy jelenik meg. Ha azok közül veszek fel, akkor az is elfogadott? Vagy kötelező a karról felvenni? Csak mert a karomon nagyon rosszak ezek a tárgyak és pont nem az én szakomat érintik, ezért gondolok rá, hogy valami kis könnyű tárgyat vennék fel másik karról.

2021. szept. 2. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szabadon választható tárgy az egyetem bármelyik karáról bármilyen tárgy lehet.
2021. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Igen. Felveheted a bal karoddal is. Már ha el bírod! Csak vigyázz le ne essen!
2021. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
98%
Azt hiszem van valami százalékos határ, hogy max mennyit vehetsz fel más karrol, de amúgy igen, lehet🙂
2021. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!