Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szomorúak vagytok hogy mindjár...

Szomorúak vagytok hogy mindjárt iskola?

Figyelt kérdés
Hanyadikosok lesztek? Hogy érint titeket, főleg hogy igazából csak 1 hónapra mentünk vissza fél év után májusban? Nehéz lesz újra normálisan végigtanulni egy egész tanévet?

2021. aug. 23. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

A nyári szünet azért eléggé jó volt, bánom, hogy ilyen gyorsan eltelt de hát jön a suli. Remélem nem lesz online, én már nagyon nem szerettem.


10-es hagyjuk már ezt. Ez a vírus nem fog eltűnni, az pedig nem megoldás, hogy életünk végéig csiki-csukit játszunk. Nyáron szabad, majd télre zárás. Jesszus. Eddig ez volt, mert nem volt védőoltás. Jelenleg van, szóval aadatokat nézve már nem lesz annyira terhelt az Eü, mint eddig. Nem az a lényeg, hogy hány fertőzött van, azt kutyát nem érdekel, hanem az, hogy mennyi a súlyos. Ezt pedig a védőltás azért lentebb viszi. Aki tart a vírustól az oltassa be magát és akkor nem lesz probléma. Lezárások nem lesznek, ezt a 3 hullámot is azért rendesen megsínylette a gasdaság. Azt meg ne higgye senki, hogy iskola bezár, de más nem. Megy tovább az élet, együtt kell élni a vírussal. Kész.

2021. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Úgy látom aki várja az iskolát az le van pontozva 🤣Most leszek másodéves egyetemista és egyébént én is várom. Tavaly csak 2 és fél hónapot tapasztalhattam belőle
2021. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%
Örülök, nem fognak egész nap itthon nyekeregni a szomszéd kölykök,és legalább négyig csend lesz...
2021. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!