Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap suli. Ti nem vagytok...

Holnap suli. Ti nem vagytok szomorúak miatta?

Figyelt kérdés
11.-be megyek, nem mondanám, hogy várom, páran el is mentek, úgy érzem, hogy a maradékot majd jól megsz**ják. Hangulatom nem túl jó már 1-2 napja miatta, utálom, amikor tök előröl kell kezdeni az évet...Főleg, hogy kb a 2. nap már kezdődik a tanítás, ami elég szar úgy, hogy 1 héttel korábban még mondjuk a strandon voltál...

2014. aug. 31. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, szoval ne hidd hogy csak te vagy így ezzel!!


Valahogy túléljük...

2014. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Szintén 11 elébe vágok, de az előző 2 héten KRESZ tanfolyamot űztem, előtte meg felújításon dolgoztam... Valahogy most már nem siratom a nyarat, legalább emberek közt leszek.

Lehet az is közrejátszik hogy sokkal könnyebb év lesz, mint a tavalyi, a két utált tantárgy (kémia, földrajz) kilőve. Hetente 2-ve kevesebb óra és azt tanulhatom ami érdekel.

2014. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de nagyon szar h kezdődik, tiszta rossz hangulatom van tőle
2014. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ritka szar volt a k**a iskola, éjjel alig aludtam, aztán korán kelés+ délután edzés...Nem lesz gond az esti alvással..:)
2014. szept. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!