Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkások/nyári melósok!...

Diákmunkások/nyári melósok! Ti is nagyon szomorúak vagytok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Végre vége az iskolának, vége a vizsgáknak, mindenki örül, hogy nyári szünet, bulizás, strand... én pedig a nyár első napjától mehettem dolgozni.

Mindenki állandóan kérdezgeti hogy "nem jössze-e" mire én csak rázom a fejem, mert ha van is szabadnapom a 17 óra kemény munka után (nem túlzok) akkor egész nap csak fekszek és nem csinálok semmit.

A szüleim ma reggel mentek el nyaralni. Olyan rossz látvány volt végig nézni ahogy berakják a kocsiba a cuccokat, fürdőruhát, miegymást, én meg mehetek holnap dolgozni és végig, augusztus utolsó napjáig.

Aztán szeptember elsejétől újra tanulás, nem volt nyári szünetem.


Ti mivel vidítjátok fel magatokat, ha ez eszetekbe jut?


Ráadásul jövő hét végén ha szüleim hazajönnek úgyis ezt fogják mondani: "olyan jó volt a nyaralás, olyan szép helyeken voltunk, kár hogy nem voltál ott, biztos tetszett volna, de jó is volt!" :(



2014. júl. 27. 10:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Már 4 éve dolgozok nyaranta, iskola után/végén, de most ezt ki kellett írnom magamból.

Eddigi években mindig úgy volt, hogy pont akkor volt vége a munkának amikor mentünk szüleimmel nyaralni, de most nagyon kíméletlen a munka, itt a turistaszezon is, nagyon sokat kell dolgozni.

2014. júl. 27. 10:47
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
A te döntésed volt. Ne sírj, hanem változtass vagy fogadd el
2014. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Választhattál volna olyan diákmunkát is ahol nem 17órákat dolgozol egy nap. Én pl.8 órát dolgozom, egész jól keresek és a barátaimra is van időm. Ugyan nyaralni nem megyek de legalább a barátaimmal együtt lóghatok :3
2014. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én ezt nem értem. Miért nem pihensz legalább 1 hetet? Ez nekem mártírkodásnak hat. A leírásodból kiderül, hogy egyáltalán nem éltek rossz körülmények között, ha a szüleid autót tartanak fenn és nyaralni mennek, tehát nem a napi betevőt kell megkeresned, hogy indokolt legyen a napi 17 óra folyamatos gürizés. Nem tudlak sajnálni, ez a te hülyeséged.
2014. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozol mondjuk 1-2 hónapot, és augusztusban pihi meg nyaralás?
2014. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem is mártírkodásnak tűnik. Ha nem tetszik, akkor változtass. Ennyi.
2014. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válasz olyan munkát, ahol nem kell 17 órázni...

Én elmentem augusztus közepéig dolgozni, majd 2 hetet nyaraltam a pénzből :D

2014. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én most mondjam,hogy sose voltam nyaralni...nem is hiányzik,csomó pénzt felemészt.oké persze marha kellemes meg minden,csak utánna nem bírnék türökbe nézni,hogy elnyomtam 40-50ezret 1-2 napra,és még keveset is mondtam mivel most főszeonzban egynapra is van annyi,egy normális apartman.na mind1,én inkább othon hűsölök,max pár üveg söröcske a nyaralás,hétköznap meg húzom az igát.amúgy meg nem sajnálom senkitöl sem,aki megteheti az éljen vele,ennyi!
2014. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

40-50ezret 1-2 napra??? azt meg hogy?

Tavaly voltam Balatonon, kis régi szállás, 1 hétre 2 személyre 40 ezer ft reggelivel, vacsival.

2014. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ja meg mellé a kiadás,gondolom nem egy 200ft-os fagyit szopogatsz egész nap!mellesleg én most nem az ilyen pályázat által dolgokat említem.ja talán kijössz annyiból,ha hónapokkkal előte ofglalod le.most próbáld meg!ilyen az árak a többszöröse egy össz konfortos szállást ellátással találni.nem tudom te melyik országban élsz bulgáriában? lol
2014. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!