Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szomorúak vagytok hogy mindjár...

Szomorúak vagytok hogy mindjárt iskola?

Figyelt kérdés
Hanyadikosok lesztek? Hogy érint titeket, főleg hogy igazából csak 1 hónapra mentünk vissza fél év után májusban? Nehéz lesz újra normálisan végigtanulni egy egész tanévet?

2021. aug. 23. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen szomorú vagyok de 1-2 hónapot kibirok jelenlétivel utána megint digit oktatás lesz
2021. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Én várom az iskolát, és nagyon remélem, hogy a következő tanévet sikerül végigjárnunk digitális oktatás nélkül.

A május visszamenetel pedig rohadt szarul érintett. Tavaszra már pont beletörődtem, hogy ebben a tanévben már nem megyünk vissza, illetve pont egy hónappal előtte volt egy fordulópont az életemben, amikor végre azt éreztem, hogy abba az irányba haladok, amerre szeretnék, és az, hogy vissza kellett menni, az egészet megnehezítette, és tanév végére ott kötöttem ki, hogy egyet léptem előre, de kettőt hátra.

2021. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2es, nem lesz már dig oktatás, meg semmilyen jelentosebb korlatozas sem.
2021. aug. 23. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
De lesz, nyakamat teszem rá. ez annyira biztos mint az hogy 1+1=2. Ha mégse lesz, élő adásban fogom leszopni magam.
2021. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van valami forrásod vagy miert vagy ilyen biztos benne? :( barcsak lenne
2021. aug. 23. 22:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem félrértették az emberek Gulyás bejelentését, ő nem azt mondta hogy nem lesz többet országos zárlat, hanem azt, hogy JELENLEG nem terveznek ilyesmit. Hát most még jóhogynem, 100-120as napi fertőzöttnél..
2021. aug. 23. 22:24
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Én egyetemista vagyok, harmadéves leszek. Nagyon vártam az egyetemet, erre másfél évig volt online oktatás, én már nagyon várom, hogy újra egyetemistának érezhessem magam, hiányzik a feeling.
2021. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Orbán rádióinterjúban nyilatkozta, hogy a kötelező maszkviselést sem fogják visszavezetni. Aki pedig be van oltva annak érdemben biztos, hogy semmi korlátozás nem lesz.


Szerintem ez egyértelmű. Választás is közeleg, nem tesz olyat a kormány amely a legtöbb embernek nem tetszik.

2021. aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szomorú vagyok. Harmadéves leszek egyetemen. Nekünk nem kellett visszamenni, imádtam online. Nehéz lesz offline, elszoktam az emberektől, az időhúzástól, az utazástól...Ebbe mind vissza kell rázódni, a tanulás nem zavar annyira, azt online is becsületesen csináltam.
2021. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

"Szerintem ez egyértelmű. Választás is közeleg, nem tesz olyat a kormány amely a legtöbb embernek nem tetszik."


2020 ősszén az eredeti korona még nem terjedt nagyon gyorsan, meglehetett állítani maszkviseléssel és kontakt kutatással az iskolákban. Nem sokkal később bezárták a középsulikat mert túlterhelődtek a kórházak, de az általános nyitva maradt. Február végén megérkezett a brit variáns ami letarolta az általános iskolákat, ezt úgy kell érteni hogy annyi covidos gyerek volt hogy sorba zártak be az iskolák mert kontakt kutatással és maszkkal nem lehetett megállítani. Májusban újra kinyitották, de már az idő nem kedvezett a vírusnak, a diákok hónapok óta otthon ültek és ezért nem voltak covidosok, országos szinten is kevés fertőzött volt illetve csak rövid ideig voltak nyitva. Most pedig augusztus van és már csak időkérdése hogy mikor robban be a negyedik hullám. A delta variáns méggyorsabb és jön a vírus szezon. Szerintem ugyanaz lesz mint februárban, annyi koronás lesz az iskolákban, hogy muszáj lesz bezárni.

2021. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!