Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun tárgyfelvételnél ez...

Neptun tárgyfelvételnél ez hogy van?

Figyelt kérdés
Gólya vagyok és egy nehezebb szakra jelentkeztem, azonban most hogy ránéztem a mintatantervre látom hogy vannak kötelező tárgyak, aminél van megadva ajánlott félév, kötelező, aminél nincs és kötelezően választható, amikből az első féléveseket szintén számoltam. És azzal szembesültem, hogy ilyen 47 kredit jött ki, ami a 30hoz képest amit hallottam elég elvetemültnek tűnik. Lehet ilyen, vagy elnéztem valamit?

2021. aug. 18. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kötelezően választhatóaknál le szokták írni, hogy pl. a 3-ból 1 elvégzése kötelező, tehát nem mind.

A kötelezőek közül azt vedd el, ami első félévre van írva.

2021. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne az alapján vedd fel a tárgyaidat, amit a Neptun feldob (mert ez néha elavult, vagy esetedben hiányos információt tartalmaz), hanem az egyetem honlapján lévő hivatalos tantervet nézd, és a tárgykód alapján vegyél fel mindent.
2021. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már van tárgyfelvétel?
2021. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, és nem, még nincsen, de már látni lehet a felületet (csak pont felvenni nem engedi még).
2021. aug. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!